Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
20

    

Lida Nereden Alınır ?

Yazan (admin) Lida Hakkında Genel kategorisine 20 Aralık 2009 tarihinde eklenmistir.

” Buradan ” dememizi mi bekliyorsunuz ? Demeyeceğiz…

Lida’ da bir orjinallik kavgasıdır gidiyor. Hepimiz bunun bilincindeyiz. Çünkü zayıflama piyasası da Lida’ ya şaşırıyor! Ürün çok sıkı rağbet gören ve tercih edilen bir sükse ile palazlandı. Buna sebep olarak mükemmel formülünü ve yüksek iş bitirirliğini vurgulayabiliriz. Lida’ nın orjinali’ nin hiç bir şekilde zararı olmadığını, basitçe vücudunuzun yeterliliğini baz alarak en uygun sürede zayıflatabidiğini belirtmemiz lazım. Süksesi ve popülerliğini işe yararlığı ile kazanan Lida’ nın sahteleri de yapılır. Neden olmasın ?

3-5 habere konu olan ürünlerin bile sahteleri yapılıyor. Dünyanın en güçlü yırtıcı hayvanı insanoğlu aklını kullanıyor. Bu kadar patlama yapmış bir ürünün sahtesinin üretilmemesi na mümkün bir durum.

Biz size Lida’ yı nereden alacağınızı söylemeyeceğiz. Amacımız takdirinizi kuvvetlendirmek.

Bu adımları uygulayınız;

– Satınalacağınız yerden garanti isteyiniz. Sahte ise ve ben bunu anlar isem ürünü bırakır, paramı alırım diyin!
– Biz bu garantiyi siz istemeden veriyoruz. Bizi tercih ederseniz işimize gelir 🙂
– Paketin önünü, arkasını, sağını solunu iyice inceleyin, kutu baskısında kalite arayın. GMP dünya standardı logosunu ve hologramı inceleyin.
– 50 TL’ den daha ucuz bir fiyat telafuz ediliyorsa şüpheyle yaklaşınız. Söylenmiyorsa pazarlık etmemezlik de yapmayın!

Web sitemizden temin etmek isterseniz başarılı bir şekilde zayıflayana dek size memnuniyetle destek vereceğiz.
Sağlıklı zayıflamalar.


Comments:
zeynep ünal on Aralık 21st, 2009 at 14:29 #

iyi günler ben lidayı kullanmak istiyorum ama inannın kafam allak bullak oldu,nasıl nerden alacağıma bitürlü karar veremedim,gerçek yani orjinal lida almak istiyorum eğer bana yardımcı olursanınz çok memnun olurum tşk (en kısa zamanda)olursa sevinirim.

admin on Aralık 21st, 2009 at 18:48 #

zeynep ünal;

Ürünlerimizin orjinalliğine istinaden para iade garantisi sunan tek firmayız. Buna göre değerlendirip, takdir etmenizi dileriz.

Saygılar.

zeynep ünal on Aralık 23rd, 2009 at 14:28 #

cevapladıgınız için çok tşk ederim,boy 1.65 kilo 70 idal kilom için kaç kutu almam gerekiyor ve nekadar kullanmam gerekiyor bunada bi cvp verirseniz çok memnun olurum,(epilepsi hastalarıda kullana biliyormu bi sakıncası varmı?

admin on Aralık 23rd, 2009 at 15:22 #

zeynep ünal;

Vücut kütle indeksi formülüne göre ideal kilonuz 57 Kg. ve 13 Kg. fazlanız görünüyor. Metabolizmanızın düzgün ve olması gerektiği hızda çalıştığına inanıyorsanız Lida’ nın 1 ayda size verdirebileceği kilo minimum 6 kilodur. En kötü ihtimali değerlendirerek ayda 6 kilo zayıflayacağınızı farzedersek 2 kutu düzenli, 1 kutu ise kilo sabitleme kürü olarak günaşırı kullanmak suretiyle toplamda 3 kutu ve 4 aylık bir periyod sizi ideal kilonuza ulaştıracaktır.

Saygılar.

fatma on Aralık 24th, 2009 at 17:04 #

lida yı aktarlarda bulabilirmiyim çok acil cevaplarsanız sevinirim.aşırı kilo problemim var

admin on Aralık 25th, 2009 at 01:57 #

fatma;

Lida’ yı aktarlardan temin edip edemeyeceğinizi bilemiyoruz. Bizler internet üzerinden satış yapmaktayız. Sipariş verebilirsiniz.

banu on Aralık 25th, 2009 at 22:12 #

3 yıl önce kullandım 1 ayda 8 kilo verdim daha sonra aldığım ilaçların hiçbir etkisini görmedim ne olur bana yardım edin ürün gerçekse bana tavsiye edin maddi durumum iyi değil kızımın okul harçlıklarından birikti rdiğimiz parayla alıcam eşimle boşanma noktasına geldik şişman olduğum için beni istemediğini söylüyor ruh halim hiç iyi değil ağlama krizlerine giriyorum yardıma ihtitacım var allah rızası için ürün gerçekse bana önerin boyum 1 50 kilom 81 yardım edin neolur

admin on Aralık 27th, 2009 at 16:34 #

banu;

Ürünlerimizin orjinalliğine istinaden ücret iade garantisi verdiğimizi defalarca belirttik. Düzenli kullanım ile kilo verememeniz için hiçbir sebep yoktur. Saygılar.

figen demir on Aralık 28th, 2009 at 10:28 #

bende almak istiyorum ama panik atak hastasıyım acaba tetiklermi diye korkuyorum 2 kutu almak istiyorum ne kadar zamanda kaç kilo veririm bana yardımcı olursanız sevinirim 168 boynda 75 kiloym 1 çocugum var yardmçı olun

admin on Aralık 30th, 2009 at 20:01 #

figen demir;

15 Kg. fazlanız bulunmaktadır. 4 kutuluk kullanım öneririz. Panik atak konusunda Lida’ nın herhangi bir olumsuz etkisi bulunmamaktadır.
Güvenle kullanabilirsiniz.

Saygılar.

cemre on Temmuz 1st, 2011 at 15:38 #

arkdşım ve ben lida hapını duyduk ve kullnmkistyrz gerçktn etkisi varmı benim kg 70 1 67 boydayım nekdr fazlam var ve kaç kutu almm lazım..arkadşımn ise 90 kg var ve 1 60 boyunda kendisi ve nekdr fazlası var kaç kutu almsnı lazım..bu durmdfan rahtsız oluyoruz yardımcı olmnızı istyruz …gerçktn doğrumu değilmi önerilernizi bekliyoruz şimdiden tşkkr edriz saygılr…

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.