Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
06

    

Lida’ nın Diğer Yöntemlerden Farkı

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri kategorisine 06 Aralık 2012 tarihinde eklenmistir.

Lida nın diğer yöntemlerden farkıEvet… uğraşıyor ama acıkma sinyalini almakta güçlük çekiyorsanız mutlaka bir sebebi vardır. Sebep bu sinyali öldürmek, yediklerinizle ihtiyaçlarınız arasındaki haberleşmeyi kundaklamak için, ellerinden geleni yapmaya devam edenlerin zihninize ustaca yerleştirdiklerinin tortuları olabilir. Bu acıkmayı en aza indirmek için lida zayıflama hapı kullanabilirsiniz.

Yılmayın, “öğrenilmiş inanışlarınızın” hâlâ beslenmenize etki edip etmediğini sorgulayın. Bulabildiğiniz palavraları süratle çöpe atarak, acıkmanızı beklemeye devam edin. Beslenmenize gereken önemi vererek ve lida kapsül kullanarak kolay bir şekilde zayıflamanız mümkündür. Lida ile zayıflamak diğer zayıflama yöntemlerine göre daha kolaydır .

Kafamın içini iyice yokladım. Olabilir mi, acaba hâlâ “eski” inanışlarımın etkisiyle mi acıkmamla tanışmam gecikiyor, dedim. Değil! Gerçekten artık palavralardan eser yok. Ama yine de acıkmıyorum… derken, minik bir şimşek çaktı: sabah acıkmadan, alışkanlıkla çok sevdiğim 2 poğaçamı yemeye devam ettiğimi… gün boyu içtiğim çay ve kahvelere 20′ ye yakın kesme şeker attığımı… ehh, mevsim de yaz, gece dondurması töreninden acıkmadan, gelenekle vazgeçmediğimi fark ettim… ve bir varsayım kurdum: kilom hayli yukarılarda, kafamdaki kıtlık bitti, bedenim belki de şimdiden fazlalıklardan kurtulmanın yolunu arıyor… belki de az biraz stoktan harcamaya başladı bile… ben buna alışkanlık, gelenek diyerek, fark etmeden (20 kesme şeker kaç kalori eder ki acep?) ve acıkmadan aldığım kalorileri ekleyince belki de acıkmamın uyanmasına fırsat vermiyorumdur… beklemek yerine “bekler gibi mi” yapıyorum yoksa?


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.