Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
13

    

Lida’ nın Hormonlara Etkisi

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel kategorisine 13 Şubat 2011 tarihinde eklenmistir.

Lida Tabletin Hormonlara EtkisiEvet yine şu çetrefilli hormon konusuna geldik. Her ne kadar menopozu izleyen yıllarda kadınlar cinsiyet hormonlarını bütünüyle kaybetmeseler de genel hormon düzeyleri çok daha düşüktür ve çok önemli olarak farklı hormonlar arasındaki denge anlamlı ölçüde değişir.Menopozdan önce yumurtalıklar az miktarda testosteronla birlikte östrojen ve progesterondan oluşan cinsiyet hormonlarının başlıca kaynağıdır.Menopozdan sonra yumurtalıklar çalışmayı durdurur; bu dönemde cinsiyet hormonlarının başlıca kaynağı böbreklerin üzerinde yer alan iki küçük organ olan böbreküstü bezleridir. Bu dönemde böbreklere fayda sağlayacağını inandığımız Lida bitkisel zayıflama hapını kullanmayı şiddetle tavsiye ediyoruz.Yağ hücreleri de kan dolaşımındaki hormon karışımını etkiler.Böbreküstü bezleri yaşam boyu az miktarda androjen hormonları üretir. Bunlar zayıf testosteron etkisi gösteren hormonlardır. Menopozdan önce yumurtalıklardan kaynaklanan çok miktardaki hormon çıkışıyla karşılaştırıldığında böbreküstü bezlerinden kaynaklanan bu miktar önemsizdir; ama menopozdan sonra durum değişir.Menopozdan sonraki dönemde Lida kapsül kullanılmazsa bu risk daha da artabilir.

Böbreküstü bezlerinden kaynaklanan androjenler baskın konuma geçer ve bunlar bir taraftan kendilerine özgü etkilerini gösterirken bir taraftan da yağ hücrelerinde aromataz enzimleri tarafından östrojenin zayıf etkili bir biçimi olan östrona dönüştürülürler. Yani ne kadar şişmansanız, o kadar çok östronunuz olacaktır. Bu ilk bakışta bir avantajmış gibi gözükebilir, ama aynı zamanda şişman kadınlarda meme kanseri riskinin neden daha yüksek olduğunu da açıklar.Fazla kilolu kadınların meme kanseri riskini en aza indirmek yapması gereken en önemli şey Lida tablet takviyeli bir diyet programı uygulamaktır.Genel olarak, vücuttaki östrojen etkinliği çok düşüktür ve androjenler başrolü üstlenmeye başlar. Yaşı ilerleyen kadınlarda yüzde kıl çıkması (özellikle de üstdudağın üzerinde ve çenede), özellikle şakaklarda ve tepede görülen erkek tipi saç dökülmesi eğilimi buna bağlıdır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.