Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
16

    

Lida’ nın Modern Tıpdaki Yeri

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 16 Eylül 2011 tarihinde eklenmistir.

Lida nın modern tıpdaki yeriGiderek artan bilimsel bulgular, toksinler ile zihinsel ve davranışsal bozukluklar, engellilikler, yorgunluk, migren, alerjiler, cilt döküntüleri ve mide bağırsak bozuklukları gibi pek çok fiziksel ve psikolojik rahatsızlık arasında bağlantı tespit ediyorlar. Bu rahatsızlıkların dışında obezite için lida kapsül kullanımı gerekir. Yakın zamanda yapılan araştırmalar, belirli çevresel kimyasallara düşük seviyede maruziyetin hormonal bozukluklara, dolayısıyla doğum kusurlarından kansere kadar ciddi sorunlara yol açtığını gösterdi. Hormon bozuklukları‘ dan kaynaklanan kilo artışları için zayıflama hapı lida desteği almak gerekir.

Doktorlarımızı hayrete düşüren hastalıkların pek çoğu (genelde bunlara “yaşlılık hastalığı” veya “medeniyet hastalığı” teşhisi koyarlar), modern, endüstriyelleşmiş toplumların yol açtığı aşırı toksik yükün bir sonucudur. Bu hastalıkların teşhisi zor, toksik maruziyeti azaltmak ve detoksifikasyonu maksimum seviyeye çıkarmak yerine semptomları bastırmayı hedefleyen geleneksel tıbbi yaklaşımlarla tedavi edilmeleri imkansızdır. Toksik etkileri azaltmak lida kullanımı sırasında çok önemlidir.

Çok az kanser riski taşıyan kimyasallar, bir araya geldiklerinde obeziteyi tetikleyebilirler. Bazı kimyasal ve metaller, az miktarlarda dahi toksiktirler; bazıları ise az miktarlarda faydalı, hatta şart (örneğin A vitamini), ama büyük miktarlarda toksiktir. Bu kimyasalları lida kapsül destekli diyetlerden uzak tutun.

On dokuzuncu yüzyılda, Amerika’da kansere bağlı ölümlerin oranı yüzde l’i geçmiyordu ve yirminci yüzyıla geldiğimizde dahi, nüfusun yalnızca yüzde 3’ü kanserden etkileniyordu.

Bugün, yaşayan her on kişiden dördü kansere yakalanacak ve her dört kişiden biri kanserden ölecektir. İyi haber ise şu: kansere neden olan en güçlü kimyasalların bir çoğu tespit edildi ve onlardan uzak durmamız mümkün. Ulusal Bilim Akademisi bu sınavı şöyle özetliyor: “insanlarda sık görülen kanser türlerinin hepsinin… potansiyel olarak kontrol edilebilen dış faktörlere bağlı olduğu netlik kazanmıştır.”


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.