Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
04

    

Lida nın Zararları

Yazan (admin) Lida Hakkında Uyarılar, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 04 Ocak 2010 tarihinde eklenmistir.

Ürün kullanıcılarının çoğu kez çok miktarda yaptıkları internet aramaları sonucuna bakarak size Lida zararları konusunda yeniden açıklama yapma gereği duyduk. Çok kuvvetli ve aktif bir ürün olan ve aynı zamanda kısa sürede yağ yakımı gerçekleştirerek kullanıcıları mutlu eden Lida, bu sayede kısa sürede bir çok insanın ilgisini çekmeyi başarmıştır. Fakat malesef her şeyin bir bedeli var. Lida, optimal sürede zayıflama sağlarken bir yandan da kısa süreli ve genellikle kullanım hataları ile meydana çıkan ufak etkileri de beraberinde getiriyor. Örneğin ayşe hanım 2 Kg. fazlası olmasına karşın, uyarı ve telkinlerimizi dinlemeyerek Lida kullanıyor ve sonuç hüsran oluyor. Lida, kilo fazlası 3 Kg.’ den fazla olmayan kişilerde halsizlik ve uyuşma hissi gibi yan etkilerle dönebiliyor.

Bir başka örnek vermek gerekirse direk olaran en önemli konulardan biri olan sabah kahvaltısından bahsedebiliriz. Sabahları kahvaltı yapmayı sevmeyen Ali beyin Lida kullanımı yapmasına rağmen sabah öğününü atlaması ona sersemlik ve baş ağrısı etkileriyle dönebilir. Ayrıca palpitasyon şikayeti de yaratabilir.

İşte bu yüzden Lida’ yı kullanmadan önce kullanım yönergelerini iyice okuyup, anlayıp, ürünü bu şekilde kullanmaya başlamamız gerekiyor. Bu şekilde, rahat, huzurlu ve hızlı bir şekilde zayıflayabiliriz.

Nedenlere gelince: Lida, içeriği itibarıyla direkt olarak vücudunuzda biriken yağlanmalara hücum eden yakım gücüyle zayıflatır. Optimal sürede yağlarınız yakılırken siz bunu öğün atlamayarak ve yeterli su tüketimi yaparak desteklemezseniz yan etkiler kaçınılmaz olur.

İşte Lida’ nın zararları bundan ibarettir. Bazı mihraklar tarafından bahsedildiği gibi çok aşırı etkileri olmayan bu masum ürünün yarattığı curcunanın içinde rant kavgacılarının büyük oyunları da yeralmaktadır.

Sağlıklı bir şekilde kilo verebilmek için Lida’ yı kullanım yönergelerine göre kullanınız.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.