Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
18

    

Lida Orjinal

Yazan (admin) Lida Hakkında Bilgilendirme, Orjinal ve Sahte Lida kategorisine 18 Nisan 2010 tarihinde eklenmistir.

Son zamanlarda bir çok kullanıcımız şu soruyu soruyor: Lida’ da bir değişiklik var, bu değişiklik bizi şüphelendiriyor. Kutu ve kapsül tasarımları değiştirilmiş. Nedir bu ?

Biz de madde madde cevaplıyoruz; Konuya açıklık getirmek istememizin sebebi, ülmemizde sahteciliğin çok yüksek oranlarda bulunuyor olması karşısında bu aslında olumsuzluk ve şüphe getiren olayın, Çin’ li KmDali tarafından tümüyle biz Lida kullananlar için yararımıza bir girişim olmasıdır.

  • 2009′ da Lida kullananlar çok iyi bilirler. Çağın şartlarına ve bu büyük bitkisel takviyeler sektörünün trendlerine uymak açısından Kunming Dali 2009 başında ürünü sil baştan yarattı.
  • Değişiklikler daha iyi ve son baskı teknolojilerinin kullanıldığı yepyeni ve daha kaliteli bir Lida kutusu ile başladı. Yeni Lida kutusu üretiminde 2009 Mart ayında şirketin almış olduğu GMP “Good manufacturing practice” / “İyi Üretim Uygulamaları” onayıda önemli bir etmendir.
  • Süper mikro hologram 3 kat daha kaliteli ve inceltilmiş mikro baskılar ile yenilendi. Baskılarda 2. nesil Open Work teknolojisi kullanılmıştır.
  • Üretici fabrika KmDali’ nin kapsül, blaster ve muhafaza baskı platformunu yenilemesi ürünün iç materyallerinin tümüyle değişikliğe upramasıyla sonuçlandı. Buradaki asıl amaç dünya çapında bitkisel besin takviyeleri üreten tüm firmaların Vegetable “Tümüyle içerikli bitkisel kapsül yada tablet” prensibini benimsemesi ile alakalıdır.
  • Vegetable, aynen şu an reklamlarda gördüğümüz “konsantre deterjanlar” gibi yeni bir trenddir.
  • Asıl amacı eskiden, ev hanımlarının pastalarda da kullandığı ve sığır kemiği yada somon balığı kılçıklarının tozundan elde edilen hayvansal jelatin ile üretilen Lida kapsüllerin, artık tümüyle bitkisel, ağaç kabuk ve yapraklarından üretilen bir jelatin türü kullanılarak elde edilmesi ve bu sayede iç ekstrelerle birlikte tümüyle bitkisel bir kombine oluşturmasıdır.
  • Ne yazık ki vegetable kapsüllerin üzerine eski kapsüllerde olduğu gibi hayvansal katkı maddesi içeren gıda boyalarıyla logo ve kod numarası basılamamaktadır. Bu tip bir baskı hayvansal katkı maddeleri sebebiyle Vegetable amacına ters düşerdi.

Tüm bunlardan hariç olmak üzere artık Lida zayıflama kapsüllerini muhafaza eden aleminyum selefonun da tasarımı değiştirilmiştir. Farklı dillere ait açıklamalar ve turkuaz tasarımı ile yeni Lida kesinlikle orjinaldir. Yeni ürün için bu kısımdan detaylara ulaşabilirsiniz.

Gördüğünüz farklılıklar, çok sık olarak sahte versiyonları üretilen ürün için, üretici hak sahibinin sahte Lida ile mücadele yöntemidir. Sahte üretimler sürdükçe bu haklı savaş devam edecek, Lida’ nın tasarımı sürekli olarak değişecektir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.