Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
14

    

Lida Programını Uygulamak Çok Kolay

Yazan (eRiL) Lida' nın Alternatif Etkileri, Orjinal ve Sahte Lida kategorisine 14 Temmuz 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida Programı UygulanışıLida hapı programımız Gerçek Dünya’da başlıyor, Gerçek Dünya’da devam ediyor ve Gerçek Dünya’da bitiyor. Kritik Karbonhidrat Düzeyinizde kalmanın temel prensibini bir kez öğrendikten sonra, değişmek zorunda kalmıyorsunuz.

Ta en başta kendinizi ayarlıyorsunuz, o kadar. “Başlangıcı ve sonu olan bir şeyi” çağrıştıran diyet diyet değildir. Lida kullanımı, hayatınızın geri kalan kısmı için beslenme biçiminizi metabolizmanıza adapte etmenin yeni ve daha iyi bir yoludur.

Örneğin ben Lida zayıflama tableti‘ ni kusursuz hale getirdim; çare bulamadığım tek bir nokta kaldı: yoldan çıkma. Gerçek dünyadaki en büyük engel de sanırım bu. Yoldan çıkmanın üstesinden, her an tükenebilecek irademizle değil, potansiyel olarak sınırsız bir kaynak olan beynimizle gelebiliriz.

Büyük bir iş başardığınızı, kilo verdiğinizi, kendinizi her zamankinden iyi hissettiğinizi, kendinizle gurur duyduğunuzu, arkadaşlarınızdan ve hatta çok da samimi olmadığınız kişilerden bile iltifatlar duyduğunuzu, sonra sahip olmamanız gereken bir şey istediğinizi varsayın. Ne yapardınız?

Uygulayabileceğiniz üç strateji vardır:

Kendinizi anlık tutkunuzdan vazgeçirir ve yolunuza devam edersiniz.

Lida alımını esnetebilirsiniz, ama bırakmazsınız.

Strateji olmayan strateji uygular ve Lidayı bırakırsınız. Bu durumda sorun yaşamamak için hızlı hareket etmeniz gerekir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.