Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
19

    

Lida Sizi Kilo Hedefinize Taşıyacak

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Bilgilendirme, Sağlıklı Beslenme, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 19 Aralık 2011 tarihinde eklenmistir.

Lida sizi kilo hedefinize taşıyacakLida ile kilo verme hedefleri netleştirilmeden, klinik uygulamalar ile ilgili tartışmalar anlamlı olamaz. Farklı psikoterapiler sadece aynı sonuçları başarmak için farklı yöntemlerden faydalanmakla kalmazlar; genellikle farklı terapiler farklı sonuçlar için çalışırlar. Bazen lida kapsülden yardım aldıkları da olur.

Bu nedenle, herhangi bir özgün psikoterapi yaklaşımının tartışılmasına terapist ve hastanın ne elde etmeye çalıştıklarının net ifadesi ile başlanmalıdır. Bulimiyanın bilişsel davranışçı terapisine bir vaka örneği sunmadan önce, bu tür bir psikoterapinin hedeflerini kısaca belirtmek istiyorum. Bu psikoterapi lida kapsül ile beraber yapılırsa daha verimli olur.

1980′ lerde bir doktora öğrencisi olarak, agorafobi hastalarında davranışçı yönelimli “maruz kalma” terapisinin nasıl uygulandığını öğrenmeye ve gözlemlemeye başladım. Ulaşmak istediğiniz hedef kiloya lida’ yla atılan adımlar her zaman daha sağlam olacaktır. Böyle vakaların çoğunda terapi, terapistin gruplar halindeki fobik hastalara ofisten dışarıya çıkarlarken ve toplum içine girerlerken eşlik etmesi ve daha önce kaçınılan durumlara maruz kalmalarını teşvik etmesini içeriyordu. Bu tedavi yöntemi lida diyet hapı ile desteklenirse daha verimli olur.

Hastalar sıklıkla yerel bir alışveriş merkezine götürülüyorlar, orada mağazalara girmek, sırada beklemek, büyük mağazaların önce ikinci sonra da üçüncü katına çıkmak, mağaza çalışanları ile olası alımlar hakkında konuşmak gibi şeyleri prova ediyorlardı.

Strateji, azar azar, artan derecedeki korku uyandıran durumları, tekrar tekrar deneyimleyerek, korku ve kaçınmayı azaltmaktı. Terapistin işlevi daha çok, cesaret veren, panik karşısında uygulayabilecekleri stratejileri tartışan, korku ve dirence karşı ikna yolu ile mücadele eden bir takım koçu gibiydi.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.