Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
05

    

Lida Sonrasında Kilo Kaybınızı Korumak

Yazan (admin) Gıda Alternatifleri, Lida Hakkında Uyarılar, Sağlıklı Beslenme kategorisine 05 Nisan 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida SonrasıKilo vermeyi Lida ile başardınız! Hedef kilonuza ulaştınız ve kendinizi harika hissediyorsunuz! Daha önce de böyle ince olsanız da, bu sefer zayıflama kapsülü lida sayesinde böyle kalacaksınız.

En son kilo verdiğim zamanı hatırlıyorum. Tabii ki çok mutluydum, ama verdiğim kiloları da hemen geri almayı bekliyordum. Kilo kaybettikten sonra almaya o kadar çok alışmıştım ki kilo kaybını korumak tuhaf geldi.

Ama bu sefer kilo kaybını korumaya kararlıydım. Ancak, tam olarak bunu nasıl başaracağımı bilemiyordum. Ve inanın; bu yazıda yazılanların hepsini yaptım.

Hedef kilonuza ulaştığınızda orjinal lida kullanımı da bırakmaya karar verdiğinizde uygulamanız gereken bir kaç aşama vardır. Bunları kilo sabitleme kürünün de tamamlandığını varsayarak açıklıyoruz;

  1. Eğer yapmıyorsanız, yiyeceklerinizi ölçerek yemeye yeniden başlayın. Konu hakkında zaten Lida kapsül kullandığınız geçen dönemde deneyim kazanmış olmalısınız. Bu önemli bir noktadır, çünkü porsiyonlarınızı yavaş yavaş büyütebilirsiniz. Lida kullananlar, bıraktıktan sonra yiyecek kontrolünü daha kolay gerçekleştirebilirler.
  2. Günlük olarak tartılmaya ve aynada kendinize bakmaya devam edin. Eğer Lida ile kilo kaybını koruma diyeti boyunca, bir iki kilo alırsanız umursamazlık yapmayın. Hemen, bu fazla kilonun kaynağını bulun ve daha fazla almadan bunlardan kurtulun. Engelleyebilmek için ara ara günaşırı Lida kullanmaya devam edebilirsiniz. Kendinize şu soruları sorun:

“Bu kiloyu, dün gece lokantada yediğim yemekten dolayı mı aldım?’

Eğer öyleyse, büyük bir porsiyon yemişsiniz veya yemek, sodyum açısından yüksek demektir. Sodyum açısından zengin olan yiyecekler kesinlikle Lida kullanan yada kullanmayan kimseye önerilmemekte. Çözüm olarak bir daha o lokantada yemeyin veya bir dahaki sefere daha küçük bir öğün yiyin.

“Bu kiloyu, dünkü büyük porsiyonlardan dolayı mı aldım?’ Eğer öyleyse, Lida önerilerine tekrar bakın. Çok fazla kilo almadan yeme alışkanlıklarınızı değiştirin.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.