Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
05

    

Lida Tedavisi ve Etken illüzyonları

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel kategorisine 05 Ağustos 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida Tedavisi ve Etken illüzyonlarıLida hakkında kendinize söyleyeceğiniz bir tek şey var, “Bu geniş bardağa haddinden fazla doldurmayacağım,” ama barmenler bile böyle yapmaktan kaçınamazken, geriye kalanlarımız ne yapabilir ki? Şunu söylemek çok daha kolaydır: “Sadece uzun ince bardakları kullanalım.” Uzman doldurucuların bile aldandığını gördükten sonra, laboratuarda birçoğumuz mutfaklanmızdaki kısa, geniş meşrubat bardaklarını uzun ince olanlarla değiştirdik. Hatta araştırmacılarımızdan biri, büyük geniş kırmızı şarap kadehlerini beyaz şarap için üretilen daha küçük, ince kadehlerle değiştirdi.

Büyük Tabaklar, Büyük Kaşıklar, Büyük Porsiyonlar

Gençlik yıllarınızdaki zeka oyunu kitaplarından hatırlayacağınız bir görsel illüzyon daha: Boyut Karşıtlık illüzyonu. Bu illüzyonda ve Lida yosun hapında, orta büyüklükte bir noktanın etrafı küçük dairelerle ve ikinci bir orta büyüklükte noktanın etrafı çok daha büyük dairelerle çevrilidir. İki nokta da tam olarak eşit büyüklükte olmasına rağmen hatta bu numarayı biliyor olsanız bile, ikinci nokta birinci noktadan çok daha küçük görünür. Esas olarak, büyüklüğü hesaplamak için arka plandaki nesneleri referans alırız. Örneğin, bir adamın, üç tekerlekli bir bisikletin yanında dururken çekilmiş fotoğrafını gördüğümüzde, aynı adamın bir çimento kamyonunun yanında dururken çekilen fotoğraftaki görüntüsüne oranla daha uzun olduğunu düşünürüz.

Hangi Siyah Nokta Daha Büyük?

Şimdi Lida zayıflama diyetini masa düzenine uyarlayalım. 100 gr patates püresi, 30 cm. bir tabağın içinde 20 cm.lik bir tabakta göründüğünden çok daha az görünecektir. Porsiyonunuzun büyüklüğünü sınırlandırmaya niyetlensenİz bile, büyük bir tabak sizi daha fazla miktarda servis etmeye yönlendirecektir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.