Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
14

    

Lida Uykusuzluğu 2

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Uyarılar, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 14 Nisan 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida metabolizmal hareketlerinizi o kadar hızlandırır ki, hem kısa sürede yüksek miktarda yağ yakar hem de hiperaktivite yaşayabilirsiniz. Yorulmaz, zinde hissedersiniz. Ama bazen bu etki aşırıya kaçabiliyor ve uykusuzluğu tetikleyebiliyor. Ama korkmayın, bunu en fazla 3-4 gün yaşayacaksınız. Eğer sabaha karşı saat iki ile dört arasında TV seyrediyorsanız, uykusuzluk çekiyorsunuz demektir.

Sürekli yorgunluk sizin için dayanılır olmaktan çıktı. Doktora gittiğinizde size benzodiazepin grubundan bir uyku ilacı verdi. Oh! Dünya varmış! dediniz.

Bir süre sonra geceleri saat üçte uyanmaya başladınız. Dozu artırmanızı önerdi, siz de öyle yaptınız. Bu sefer, ertesi sabah sendromunu yaşamaya başladınız. Kafanız uyuşuk, dikkatinizi toparlayamıyorsunuz. İlaçların yan etkileri ağır basmaya başladı.

Sizce bu gibi aşırı yan etkili ilaçlarla telafisi olmayan yaralar açmaya gerek var mı ? Lida zayıflama kapsülü için buna 3-4 gün dayanabilirsiniz.

Normal şartlarda uykusuzluğunuzun nedenini bulmaya yönelik bir şeyler yapmak isterdiniz. Ama Lida kullananlar bu sürece adım attıkları ilk 3-4 gün bu sıkıntıyı çekiyorlar. Kendinizi helak etmenize gerek yok. Akışına bırakın. Bu durumdan devamlı endişe duyuyorsunuz, bu da sizde stres mi yaratıyor? Boşverin gitsin. Önünüzdeki yaz tatilinde göbeksiz olarak mayonuzla salınıyor olduğunuzu düşünün.

Yatmadan önce sizi rahatlatacak ıhlamur, papatya, adaçayım denediniz mi? Sıcak sütün mucizesini size anlatayım. Isıtılan sütte trip-tofan adlı bir madde açığa çıkar, ruh halini düzelttiği gibi uykuyu da düzenler. Triptofan, vücudun melatonin yapmasına yardımcı olur.

Çok tartışmalı bir hormon olan melatoninin sentetik olanı seyahatlerde, saat farkını yenmede kullanılmaktadır. 50′ li yaşlardan başlamak üzere vücutta melatonin üretimi azalmaktadır. Beynimizden salgılanan bu hormonun seviyeleri de gün ışığı ile yakından ilişkilidir. Bu yüzden 40-50 yaş aralığında olan Lida kullanıcıları bu uykusuzluk şikayetini biraz daha uzun yaşayabilirler. Hava kararınca vücut, uykumuzu ve rüyalarımızı kontrol eden bu hormonu daha fazla salgılamaya başlar. Lida tüketirken magnezyum ve kalsiyumdan destek almayı unutmayın. Sinir sistemi üzerinde sakinleştirici etkileri saptanmıştır.

Uykuya yatmadan birkaç saat önce kafein, şeker alımını kesin. Orjinal lida ile kafeini özellikle hayatınızdan çıkartmanız gerekiyor. Süreci uzatabilirsiniz. Yatmadan önce yenen karbonhidratlı yiyecekler serotonin salgılanmasını artırarak uykuya dalmanıza yardımcı olur. İleri saatlerde oluşabilecek hipoglisemiye (şeker düşüklüğü) engel olur ve siz saat üçte uyanmazsınız. Sabaha karşı oluşabilecek hipoglisemi sizi muhakkak rahatsız edecektir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.