Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
12

    

Lida Uykusuzluğu

Yazan (admin) Lida Hakkında Uyarılar, Orjinal ve Sahte Lida, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 12 Nisan 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida ve UykusuzlukLida ile zayıflamak için girişimde bulunan kimselerin hemen hemen hepsi kullanıma başladıkları gece olmak üzere takip eden 5-6 günde uyku şikayeti ile dönüş yapabiliyorlar. Yakın çevremizde uzun dönemdir ürünü kullanan kimselerden edindiğimiz bilgiler ışığında size açıklama yapmak isteriz.

İş ve hayatımızdaki günlük karışıklıkların sebep olduğu sinirliliğin sürekli olduğu durumlarda fizyolojik ritminiz, hormonlarınızın günlük ritmi bozulur. Sonuç olarak belli bazı hormonlar düşük seviyede olmaları gerektiğinde yüksek, yüksek seviyede olmaları gerektiğinde de düşük seviyede olur. Genellikle Lida kullananlar ilk dönemlerde buna bağlı olarak uykusuzluk çekebilirler. Ürün yağ yakımı için bir metabolik zıplamaya sebep olur ve bilinciniz o kadar zinde olur ki ilk zamanlarda gece bu tip problemleri yaşayabilirsiniz. Nihayetinde sisteminiz tükenir, bu duruma metabolik tükenme denir.

Kortizol hormonu normalde sabahları uyandığınızda artar, iştahınızı artırır ve size gün için enerji verir. Gece normalde düşer ve büyüme hormonuyla melatonin seviyeleri artar, bu uyumanıza ve bedeninizi tamir etmenize yardım eder. Metabolik tükenmede bu normal ritim kaybolur, Lida kapsülü geliştiricileri bu durumun her ne kadar önüne geçmek istemiş olsalar da her şeyin bir bedeli vardır. Daha fazla kilo verimine neden olur fakat br 4-5 gün uyku problemi yaşamayı göze almalısınız.

Bazı durumlarda Lida kullanmamış / kullanmayan insanlar “gece yeme” sendromundan muzdariptir. Bu durum sabahları iştahın azalmasına, gece yemeye ve kilo vermede zorluğa neden olur. Bu kişilerde tipik olarak yüksek kortizol seviyesi vardır. Lida tüketen kişilerde bunun oluşması durumu sözkonusu değildir. Öte yandan bu tip bireyler üzerinde yapılan bir araştırmada, bir hafta süreyle yapılan gevşeme egzersizlerinin kortizol seviyesini, açlığı ve gece gıda alımını azalttığı görüldü.

Uykusuzluk da modern dünyamızda bir başka büyük sinir kaynağıdır. Amerikalılar kırk yıl öncesine göre ortalama iki saat daha az uyuyor. Bunun metabolizma ve kilo üzerindeki etkisi nedir? Bir grup araştırmacı sağlıklı erkekleri uykudan mahrum bırakmanın açlık hormonu grehlini artırdığını, tokluk hormonu leptini düşürdüğünü ortaya çıkardı. Fakat orjinal lida direkt olarak açlık hormonu “grehlin” üzerine baskı kurduğu için bu gibi bir duruma mahal vermemektedir. Mükemmel bir tokluk sağlamasının sebebi de budur. Bu durum açlıklarını ve kalori açısından zengin, yüksek miktarda karbonhidrat yeme isteklerini düşürür.


Comments:
dilek yazar on Mayıs 3rd, 2010 at 07:18 #

bende 2 gündür lida kullanıyorum gece uykusuzluğu yaşıyorum ama bunu yanı sıra başım ve yüzüm de uyuşmalar var normal mi sizden cevap bekliyorum

admin on Mayıs 3rd, 2010 at 16:09 #

dilek yazar;

Bahsettiğiniz etkiler ilk kullanım dönemlerinde hemen hemen her kullanıcıda görülen etkilerdir. Korkulacak bir durum sözkonusu değil. Lütfen düzenli kullanıma devam ediniz. Saygılar.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.