Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
21

    

Lida ve Egzersiz

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay kategorisine 21 Temmuz 2012 tarihinde eklenmistir.

lida ve egzersizSağlıklı bir şekilde forma girmek için yapmanız gereken öncelikli olarak lida kapsüllerini kullanmaktır. Orjinal lida sayesinde kilo vermek size daha huzur verecektir. İstediğiniz fiziğe kısa süre içerisinde gelebilmek ve aylarca bu formu koruyabilmek için sadece lida kullanmanızı öneriyoruz.

Zayıflama hapı lida ile iyi beslenme de önemlidir. Beslenmenize özen göstererek kilolarınızdan kurtulma şansı bulabilirsiniz. Son günlerde hızlı bir artış gösteren fazla kilolara lida form kapsülleri etkili olacaktır. Mutlaka lida kullanılarak zayıflamayı başarmalısınız.

Böbreğin kapasitesini aşan asit, kalsiyumla birleşir, nötral bir tuz oluşur. Kalsiyumla birleşerek nötralize olan asit, artık vücut sıvılarının ph’ını etkilemez. Kanda ve diğer sıvılarda asitlenme oluşturmaz. Kalsiyum ve asidin bir araya gelmesinden oluşan nörtral tuzlar vücutta bir yerlerde depolanmalıdır.

Böbrek taşları, gut, ürik asit, kolesterol plakları ve artrit bu şekilde oluşur. Halk arasında buna kireçlenme denir. Kireçlenme ifadesi geçtiğinde anlatılmak istenen, kalsiyumla kümelenen asittir.  Fazla Yağlardan Kurtulmak Neden Zordur? Vücuda giren fazla enerji yağ olarak depolandığında daha az yer tutar.

Enerji yağ yerine karbonhidrat olarak depolamaydı, fazla kilolarımız şimdikinin iki katı olurdu. Yağlar içlerinde daha çok enerji depolayabilirler. Yağın 1 gramında 9 kalori depolanırken, karbonhidratve proteinlerin 1 gramında 4 kalori vardır.

Yağ deposu hem enerji hem de asit deposudur. Yağ depolarında fazla enerjinin yanı sıra istenmeyen asitler de birikir. Vücut, kendi sıvılanndaki atamadığı asitleri emniyetli bir yerde depolamak ister.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.