Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
09

    

Lida ve GDO’ suz Ürünler

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Bilgilendirme, Sağlıklı Beslenme, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 09 Ekim 2010 tarihinde eklenmistir.

gdosuz ürünlerden üretilen lidaBir takım iddialardan hareketle de başta domates, patates, mısır, kavun, soya, pamuk, kanola (kolza) gibi çok sayıda bitki ile birçok hayvan türünde genetik değişiklik yapıyorlar. Milyonlarca hücreden oluşan bitkilerdeki gen sayısının, insanlardan çok daha fazla olduğu biliniyor.

İnsan kadar komplike bir varlık olmadıkları halde, Yaratıcı bu kadar çok genin kontrolünü sağlayan mükemmel bir gen dizilişi yaratmıştır. Lida yorumları ‘na bakacak olursak en güzel yiyeceklerin genetiğiyle oynanmamış yiyecekler olduğunu görürüz. Her bir gene ise çok farklı görev verilmiştir. Bu düzenli sistem içine hangi genin hangi şekilde nakledileceği ne kadar önemli ise bu nakillerin bu mükemmel sistemi nasıl etkileyeceği en büyük meçhullerden biridir. Lida zayıflama hapı ‘nda asla ve asla GDO’lu hammaddeler kullanılmamıştır.

Tamamen doğal deniz yosunlarından üretilen Lida zayıflama konusunda dünyanın en çok tercih ettiği zayıflama ilacıdır. GDO’ya sıcak bakmayan bilim çevrelerine göre genler ile oynamak, kötü şartlara ve böceklere karşı dirençli olmaları sağlanan ya da farklı varlıkların genleri aşılanarak ilaç sanayinde kullanılması düşünülen sebze ve meyveler kadar insanlara.

Dünya üzerinde GDO’ya sıcak bakanlar ve sıcak bakmayanlar arasında bir çatışma süregelmektedir. Kimileri GDO’nun gerekli olduğunu, GDO olmazsa dünya nüfusunun aç kalacağını savunurken kimileri ise GDO’nun sadece birkaç ailenin cebini doldurmak amaçlı olduğunu halk sağlığıyla para uğruna oynandığını savunmaktadır. Lida yosun hapı, ikinci seçenekteki insanların saldırısından kendisini alıkoyamamıştır. Ceplerine giren parayı insanların sağlığından daha önemli varsayan bazı ilaç firmaları Lida kadar kaliteli bir ilacın bu kadar ucuza satılmasını kaldıramamaktadır. Çünkü onlar kendi zayıflama ilaçlarını Lida’nın 4-5 katı fiyata satmaktadırlar.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.