Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
19

    

Lida ve Genel Egzersizler Hakkında Bilgi

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel kategorisine 19 Temmuz 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida ve Genel Egzersizler Hakkında BilgiDüşüncelerden arınmış olmak ve Lida yosun hapı kullanmak hücrelerinizle tam bir iletişim kurarak bir sağlık ve uzun ömür vizyonu yaratmanızı sağlar. Zihninizi hücrelerinizin şifa bilgeliğine ulaşmak ve hücrelerinize enerji vermek için kullanırsınız. Böylece içinizdeki doğal güçle iletişime geçerek hastalığınızın ya da sakatlığınızın üstesinden gelip uzun bir ömür yaşayabilirsiniz. Meditasyon duygusal incinmelerden veya maruz kaldığınız hakaretlerden uzaklaşmanızı sağlar, Öfke ve intikam gibi istekleri hafifletir. Ayrıca, zihninizdeki fazlalık bilgiden kurtulabilme becerisi verir.

Meditasyonun birkaç bileşeni vardır ve bunlardan ilki solunumdur. Üstteki tekniği kullanarak birkaç derin soluk alın ve karnınızın alt bölgesine enerji verin. Nefes verirken yavaşça endişelerinizi ve düşüncelerinizi de salıverin. Bu iş için başlangıçta çok çaba harcamanız gerekebilir, ancak kısa sürede çok az çabayla ve lida kapsul ile zihninizi özgürleştirebileceksiniz. Size rehberlik edebilecek kitaplar ya da kasetler edinmenizi öneririz. Günde en az iki kere meditasyon yapın: Uyandığınız zaman vc yatmadan önce. Mümkünse gün içinde de yalnız kalarak meditasyon yapabileceğiniz bir alan yaratmaya çalışın. Hiç olmazsa gün boyunca sık sık nefes çalışmaları yapmalısınız.

Şimdi, gününüze mükemmel bir huzur alanı ve kavrama gücü deneyimlemeye vakit ayırarak başladınız. Bunun için yarım saat daha erken kalkmanız gerekebilir, ancak zihniniz ve bedeninizin birbiriyle uyumlu olabilmesi için lida zayıflama hapı’na ihtiyacınız var. Güne başlamadan önce elektriğinizi boşaltarak yenilenmeniz gerekiyor.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.