Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
27

    

Lida ve İçeriği

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 27 Ekim 2011 tarihinde eklenmistir.

Lida kapsülleri, içerisinde bulunan vitamin minareller ve yağ yakıcı özellik bulunduğu için sağlıklı kilo verebilirsiniz. Tok tutarak vücudunuz için gerekli protein, ihtiyacını karşılayarak metabolizma hızı için önemli kapsüldür. Başarısızlıkla sonuçlanan diyet yapma alışkanlıklarınızdan vazgeçerek lida hapı’ nı güvenle deneyebilirsiniz.

Ayrıca lida kapsülleri kan şekeri düzeyinin sabit kalmasını sağlar. Kas oluşumuna da yardımcı olur. Vücudumuzdaki biriken yağların hızlı bir şekilde yakılmasına sağlayarak enerjinin ortaya çıkmasına yardımcı olur. Bu sebeple kilo verirken halsizlikten kurtulmıuş oluruz.

Çevremizde kilolu insanların acilen lida hapı kullanarak sağlıklı kilo vermesini istiyoruz çünkü kilo problemi ve lida başarısı Türkiye’ de gerçekten önemli bir yer almıştır. Buna karşı bazı önerilerimizde olacaktır. Kullanmadan önce mutlaka kullanmakta olduğunuz bir ilaç varsa doktorunuza başvurun ve kontrolden geçerek lida kapsüllerini kullanmaya başlayın.

Hazır olduğunda gözlerini açmalıdır. İkinizin sohbetinden kazandığın bilgileri hatırladığın kadarıyla günlüğüne yaz eğer içindeki çocuğu hayal etmekte zorlanıyorsan mümkünse iki ila altı yaşlan arasındaki bir fotoğrafını bulunmaktadır. Bu fotoğrafa dikkatle bak daha sonraki buluşmalarınızda zihninde onu net bir şekilde canlandırabilirsin ona kendisini tarif etmesini de söyleyebilirsin.

Kendisini üzerindeki giysilere varana kadar gayet net tanımladığına şaşırabilirsin çocuk çok yetenekli bazen onu hatırladığından daha farklı şekilde görünebilir. O nasıl görünmek istiyorsa sana öyle görünecektir. İçindeki çocukla buluşma seanslarını ne kadar sık yaparsan, o kadar kolaylıkla yaptığını ve bundan keyif aldığını deneyimleyeceksin.

Şunu hatırla sen büyümüş olabilirsin ama o hiç büyümedi. Asla da büyümeyecek. Onun mutlu bir çocukluk geçirmesini sağladığın ölçüde sen de mutlu ve doyumlu olacak ve yaşamdan daha fazla keyif alacaksın. Bu meditasyonu stres cd’sinin subliminal mesajlar içeren sadece müzik dinlediğin kısmıyla yapabilirsin.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.