Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
26

    

Lida ve Yemek Düzeni

Yazan (admin) Lida Diyetleri, Lida' nın Alternatif Etkileri, Sağlıklı Beslenme kategorisine 26 Ocak 2010 tarihinde eklenmistir.

Sofradan doymadan kalkmalıyım, açlığımı bastırayım yeter, yoksa nasıl zayıflarım ? …diye soranlar için Lida’ nın güzelliklerini anlattık şimdiye kadar…

Doğa kafasında karnını doyurma niyetiyle sofraya yaklaşan kişiyi, enerji gereksinimlerinin karşılandığı noktada veya çok yakınlarında durdurabilmek için birçok önlem, bariyer öngörmüştür. Bu bariyerlerden en kuvvetlisi ise şu an için Lida’ dan başka bir ürün değildir. Ama bu bariyerleri kalkıp da kıtlık dönemlerinde kullanmak elbette ki aklı başında bir organizmadan beklenemez. Sadece Lida alarak bu açlık sıkıntısından kurtulabilirsiniz.

Madem ki doymadan durmaya zorlanıyorum, ben de kaldırıveririm tüm bariyerleri. Doymamaya, acıkmalarını bastırmalarla geçiştirmeye kararlılık, kıtlığın tüm belirtileri ile yaşanmakta olduğunun açık delilleridir.

Kıtlıkta ise organizma değil bariyer kullanmak, tam aksine olabildiğince yedirtebilmek için elinden gelen yapacaktır. Her iki yöntem de şekil olarak yanlış. Sizin yapmanız gereken sadece Lida kullanarak öte yandan istediğinizi yemektir. Zaten bu ürün bir kısıtlayıcı olduğu için size durmanız gereken yeri söyleyecektir.

İyi ama, zaten sorun burada, ben doyduğumu bilmiyorum ki, kısıtlamaları kaldırırsam nasıl başaracağım fazla yememeyi ? Kısıtlamalar kalktığı, kıtlık sonlandığı zaman ve sonlandığı için, organizma savaş baltalarını gömecek, bariyerleri tekrar yerine koyacaktır. İşte bu evdere olaya Lida müdahil olacak ve sizi durduracaktır. Doyma niyetiyle oturulan bir sofrada, daha kaşık ağza götürülmeden bağırmasını azaltacak, ilk bariyeri yerine yerleştirecek, bunu da diğerleri izleyecektir. Yemek sırasında lezzetin azalması, bir besinden diğerine geçmeyi sağlayacak, ve nihayet keyifli bir doluluk duygusunu, belli belirsiz bir rahatsızlığa çevirirken de “dur, tamam yeter” diyerek, o yemek eyleminin son bariyerlerini yerine yerleştirecektir, kısıtlamalar kalkar, bolluk geri dönerse!


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.