Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
06

    

Lida ve Zayıflama Yorumları

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel kategorisine 06 Ağustos 2010 tarihinde eklenmistir.

İnsanların Beklentileri ve Zayıflama YorumlarıLida diyeti hakkında radyo İstasyonlarına, gündüz 10:00 ile 13:00 arasında yağmur yağması veya fırtına çıkması durumunda bu reklamları yayınlamaları söylenmişti. Beklenti, İnsanların itaatkâr biçimde çorbalarını içmeleri ve markete bir dahaki gidişlerinde daha fazla çorba almalarıydı.

NELERDEN HOŞLANDIĞIMIZI BİLİRİZ, DEĞİL Mİ?

Orjinal lida hapı aslında sandığımız kadar değil. “Damak tadımız” ağzımızda olduğu kadar beynimizdedir de. Genelde tadını alacağımızı düşündüğümüz şeyin tadını alırız. Nasıl ki bilinçsiz beslenme bizi aşırı yemeye itiyorsa, bir yiyeceğin lezzeti hakkındaki beklentilerimiz, o yiyeceğin tadının gerçekte olduğundan daha iyi veya kötü olduğunu düşünmemize yol açarak “tat alma gözeneklerimizi” kandırabilir”.

Lida kapsül kullanmayan ve eğer yılda 200.000 dolar kazanan bir şef, bir deniz kuvvetleri aşçısı, bir marka yöneticisi veya yiyecek eleştirmeni iseniz, bunun nasıl işlediğini bilmek sizin için oldukça önemlidir. Aynı şekilde, eğer ailesini sebze yemeye teşvik eden bir anne, bir Yiyecek Kanalı fanatiği ya da pişirdiği yemeklerin insanlar tarafından beğenilmesini isteyen bir hafta sonu partisi aşçısı iseniz, yine önemlidir.

Nöbetçi kulübesinde sizi durduran güvenlik görevlileri her ne kadar iyi silahlanmış olsalar da bir zamanlar 30 kalibrelik makineli tüfeklerle şimdi bahsedeceğim yer Pentagon veya gizli bir dağ değil. Burası, Boston’un 25 km batısındaki sakin Natick imhasında bulunan, ABD Ordusu’nun Natick Askeri Merkezi.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.