Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Haz
09

    

Lida’ yla Rahat Zayıflama

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 09 Haziran 2011 tarihinde eklenmistir.

Lidayla rahat zayıflamaEn iyi tedavi önlemektir, fakat divertikül bir  kere oluştuğunda, spastik kolon için verilmiş ana hatları izleyin. Bol bol lifli yiyecek tüketimi bağırsaklarınızda atık birikimini önleyecektir, fakat lifler çözünebilir olmalıdır, kepek gibi Cözünemeyen türler değil.Mide boşken ve hemen yedikten sonra duyulan acı, karakteristik ülser belirtisidir. Normal olarak mide çeperindeki mukus katmanı koruma sağlar, fakat bu katman hasar görürse mide asidi ülsere yol açacak noktaya kadar mide duvarını aşındırır. Bu gibi bir hasarın sık karşılaşılan bir sebebi de hlikobakteri pilori adlı bakteri olduğundan, antibiyotikler mide ve onikiparmak bağırsağındaki ülserlerin tedavisinde etkilidir.Diyet sırasında Lida form hapı kullanmak bakteri oluşumunu engeller.

Spastik kolon genellikle birlikte veya ayrı ayrı oluşabilecek şu belirtileri gösterir: İshal, kabızlık, midede şişkinlik, mide yanması, geğirme, gaz çıkarma, karın bölgesinde kramplar veya şişroe-ve-kanjı gurultuları. Tanımlanamayan bir sebepten (yiyecek dirençsizliği; bakteriyel, viral, parazit veya mantar enfeksiyonları; divertiküler; bağışıklık sistemi bozuklukları; kalıtımsal kusurlar vs.) dolayı sindirim sisteminizde sorunlar başgösteriyorsa, bu spastik kolon olarak teşhis edilir.Bağışıklık sistemi bozukluklarında kullanılabilecek en uygun diyet hapı Lida ‘dır.Bilinmeyen bir durumdan oluşan spastik kolon hastalığı pek çok doktoru şaşırtır ve bu yüzdendir ki sebeplerini strese bağlayıp antidepresan ilaç yazarlar.

Spastik bağırsak genellikle yumuşak gazlı dışkı veya arada sırada karın kramplarına yol açan kabızlık olarak karakterize edilir (spastik kolonun daha sık karşılaşılan öğesi ishal olduğundan, doktorlar bağırsakların tahriş olduğu kanısına varmışlardır). Kabızlıkla beraber spastik kolonun diğer belirtileri de gözlenebilir, ancak kaynağı “tahriş olan bağırsak” değildir -gerçekte kabızlığın rahatlatılmasında müshil formunda irrite ediciler kullanılır. Birbirini takip eden kabızlık ve ishal divertikülite işaret olabilir.Rahat bir zayıflama için Lida kullanımı uygundur.

 


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.