Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
22

    

Lida ‘yla Tartılara Veda

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel kategorisine 22 Nisan 2011 tarihinde eklenmistir.

Bu yazıdan öğreneceğiniz uygulamalar köklü bir yaşam değişimidir. Bu değişime başlarken tartınızı unutun, bodruma atın, görünür yerden uzaklaştırın. Diyet yapan insanlar bazen abartarak günde iki kez bile tartıya çıkar. Bu da moral bozukluğundan başka bir işe yaramaz. Sabahtan akşama beş kilo mu vereceğinizi düşündünüz? Hiçbir şey yemeseniz sadece su içseniz bile tartılar günün değişik saatlerinde bir iki kilo arasında oynar. Kadınların regl dönemlerinde üç kiloya varan artışlar görülür. Bu artış ödemden, sıvı birikiminden kaynaklanır ve tartı tutkunu insanlar için moral bozucudur.

Egzersiz ve Lida kullanımı sürecinde üç kilo kas yapmış ve dört kilo yağ kaybetmiş olabilirsiniz. Aslında kaybettiğiniz yağ miktarı dört kilo olmasına rağmen tartıya yansıyan sadece bir kilodur.Yağ kaybını sıradan bir tartıda ölçemezsiniz. Evinizdeki tartı, vücuttaki su birikimini, kasları, glikojen miktarını vs. hepsini toptan gösterir. Tartı her şeyi toptan ölçer. Bu etkenler tartıda iki kilo fark yaratabilir. Bu nedenle giysileriniz yağ kaybında daha etkin ölçektir. Kilonuzda tartıda bir değişiklik olmamasına rağmen daha önce giyemediğiniz pantolonunuza girdiğinizi fark edersiniz. Sabırlı olun. Zaman içinde her şey kendi dengesine Lida ile kavuşacaktır.Egzersiz yaparak,sağlıklı beslenmeye başladığınızda,Lida desteği almaya devam ettiğinizde ve ilerdeki yazılarda önereceğim PiKi uygulamalarınızı yaptığınızda ilk iki hafta tartıya çıkarsanız rakamlarda azalma değil artış bile görürseniz şaşırmayın. Bu bedenin adaptasyon sürecidir.Tartı tutkunluğu kendini olduğu gibi kabul etmemekle ilgilidir.

Bir saat yaptığımız egzersizi hatırlarız ama yediğimiz bir dilim baklavayı, bir dilim tadımlık böreği unuturuz nedense. Çocuğumuzun tabağında bıraktığı birkaç dilim patatesi midemize indirdiğimizi de hatırlamayız. Zaten başkalarının tabağındaki yiyeceklerde kalori yoktur. Sigara otlakçıları vardır. Sigarayı bıraktıklarını söylerler ama arkadaşlarının sigara paketlerine musallat olurlar. Onlar sigarayı değil, sigara için para harcamayı bırakmıştır. Diyet otlakçıları da benzer yapıdadır. Kendileri için bir tabak hazırlamazlar ama çocuklarının, arkadaşlarının,eşlerinin tabaklarından “otlanırlar.” Böylece diyetlerini bozmaktan suçluluk duymazlar.Tartıdan uzak kalamıyorsanız sadece ayda bir kullanın. Diğer zamanlarda tamamen uzak durun.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.