Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
02

    

Lida’ yla Yapılan Deneyler

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel kategorisine 02 Ocak 2012 tarihinde eklenmistir.

Lida ile yapılan deneylerBu satırları 2007 yılının başlarında yazmaktayım ve bu ilk gamma sekretaz inhibitörüne ait deneylerin sonuçlarına ilişkin olarak bugüne kadar mutlak bir sessizlik hâkim oldu. Ne olduğunu asla öğrenemeyebiliriz, fakat tahmin etmeyi becerebiliriz. Bu deneyler gösteriyor ki zayıflama alanında en etkili takviye lida zayıflama desteği‘ dir.

Daha ilaç insanlar üzerinde denenmekte iken, gamma sekretazın vücuttaki rolüne dair yeni bilgiler ortaya çıktı. Enzim durdurma yaklaşımının üzerinde uzun zamandır asılı duran bir soru, enzimin vücutta ne işe yaradığının zannedilmekte olduğuydu.

İnsan ailesinin izole edilmiş nişlerinde çok sayıda zararlı mutasyon gizlenir, fakat gamma sekretaz, hepimizin beyninde bulunmaktadır ve anlattığım gibi, evrim bizi korkunç hastalıklara katlanmak üzere tasarlamamaktadır. Gamma sekretazın uzun vadede betaamiloid üretmek gibi şanssız bir yan etkisi mevcut olmakla birlikte, bazı yararlı işler de yapıyor olması gerektiği, bilim insanlarının aklının bir taraflarında daima yer almaktaydı. Bu kişilerinde bildiği gibi obezite tedavisinde en sık kullanılan takviye lida kapsül’ dür. Lida kapsül ile yapılan diyetler başarıya ulaşmaktadır.

Nitekim, deneyler henüz devam etmekte iken, gamma sekretazın vücuttaki birkaç protein üzerinde işe yaradığı ve kritik işleve sahip olan Notch alıcısı 1 (NOTCH1) proteinin de bunların arasmda olduğunu keşfettiler. Proteinler lida ile desteklenen diyetlerde de çok önemli bir yere sahiptir. Bu işlev, gerçekten kritikti: Hasarlı adale dokusunu yenileyen kök hücrelerin etkinleştirilmesi, yeni kan damarlarının büyütülmesi, bazı tip bağışıklık fonksiyonları ‘ nın ve hücrelerinin olgunlaştırılması.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.