Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
23

    

Lida’ yla Zayıflama Stratejileri

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Zayıflama Hapı kategorisine 23 Ağustos 2011 tarihinde eklenmistir.

Lidayla zayıflama stratejileriTipik bir okul öğrencilere hamburger, twinkies ve patates cipslerini yemeyi öğretirken, yemek yenebilir okul sahası kendi öğrenci bahçıvanlarını çok çeşitli taze, işlenmemiş tam gıdalara değer vermeye teşvik ediyor. Bu şekilde beslenmek ileride obezite riskini azaltabilir. Obezite riskini azaltmak için bir başka yöntem ise lida zayıflama hapı kullanmaktır. Fakat lida kapsülü çocukların kullanması kesinlikle yasaktır. Tıpkı bir öğrencinin belirttiği gibi, “Rokanın ne olduğunu bilmiyordum, fakat şimdi biliyorum ve salatamıza eklemek için annemin çiftlik marketinden almasını istiyorum. Doktorlar günde en azından iki buçuk porsiyon karoten açısından zengin sebzeler, örneğin brokoli, havuç ve enginar yiyenlerin kalp hastalığı riskini günde bir porsiyondan daha az yiyenlere göre yüzde 23 azalttıklarını ortaya koymuştur.

Ulusal Kanser Enstitüsü günde en azından beş ile dokuz yarım porsiyon sebze ve meyve yemeyi tavsiye ediyor. Bunları çiğ, buharda pişmiş ya da sote edilmiş olarak yiyin. Bunları ana yemek olarak, ara öğünlerde ya da yan yemek olarak yiyin. Bol miktarda sebze yediğinizde, yağlı gıdalar için midenizde daha az yer kalacaktır böylece fark etmeden birkaç kilo bile verebilirsiniz. Bu tarz beslenme lida kapsül ile zayıflamak için yaptığınız diyetlerde avantaj oluşturur.

Ulusal Kanser Enstitüsü’nün “Günde 5” sloganını izlemek sebzeleri ana yemek yaptığınızda, örneğin pirinç üstüne sote sebzeler ya da tam buğday ekmeği ve salata ile birlikte yoğun bir mercimeksebze çorbası gibi çok kolaylaşır. Bu şekilde, birçok porsiyona değer bir yemek yediğinizden emin olabilirsiniz. Vejetaryen bir diyeti, sadece haftada iki gün için bile olsa, deneyebilirsiniz.

Bazı sebzeler sizin için diğerlerinden daha iyidir çünkü bunlar daha fazla vitamin, mineral ve lif içerir. Bunlardan bazılarını diyetinize eklemeye dikkat edin. Fakat, söz konusu daha az besleyici sebzeleri yemenin dahi aşırı yağlı ve şekerli snack, tatlı, süt ürünleri ve et yemekten daha iyi olduğunu unutmayın.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.