Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
04

    

Lida Yorumları

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay, Lida Yorumlar kategorisine 04 Ağustos 2012 tarihinde eklenmistir.

lida yorumlarıOrjinal lida kullanan bir müşterimizin bir haftada tam tamına 4 kilo verdiğini duyduk. Bazı müşarilerimiz bir haftada lida kullanarak 4 kilo verebilirken bazı müşterilerimizde 15 günde 4 kilo vermektedir. Metabolizma hızının da burada önemi büyüktür. Metabolizması hızlı olan kişi kilo vermekte zorluk çekmez.

Kiloları daha kısa zamanda kolaylıkla verebilir. Tabi burada lida kapsülleirnin etkisi oldukça fazladır. Zayıflama hapı lida ile özgüven kazanabilirsiniz.  Ancak lida kullanım sırasında yediklerinizin de önemi büyüktür. Sağlıklı bir şekilde forma girmek için mutlaka düzgün beslenilmelidir.

İstenilen fiziğe kısa süre zarfında gelebilmek için mutlaka lida tercih edilmelidir.Ayrıca bazik besinler birçok hastalığın iyileşmesinde olumlu etki gösterir. Sağlıklı ve kalıcı kilo vermek için de bazik besin ağırlıklı diyet önemli bir koşuldur. Bir besin asitprotein içerikli olsa da vücutta metabolize olduktan sonra baz etkisi gösterebilir (örneğin limon, soya).

Asit atımının aktive edilmesi vücutta oluşan, depolanmış asit ve tuzların düzenli olarak atımı asitbaz dengesi için önemlidir. Sindirim sistemininfonksiyonunun iyi olması asitlerin ve diğer  toksik maddelerin yıkımı ve atımı için optimum koşulları oluşturur.

Ancak bu sistemde asit fazlalığı olursa, asitler ve toksinleratılmaz, aksine kan dolaşımına geçerek vücutta asitbaz dengesini daha çok bozar. Akşamın geç saatlerinde yemek yemeyiniz. “Bağırsaklar tavuklarla birlikte uykuya dalar.” Böbrekler asitler ve tuzların atımında önemli rol oynar.


Comments:
özge on Ağustos 7th, 2012 at 11:39 #

lidayla beraber yeşil çay kullanıyorum.Sonuç alamadım.Ne zaman etki etmeye başlaycak? en kısa zamamnda cevap bekliyorum

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.