Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
11

    

Lida Yosun Hapı ve Etkileri

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Kategorilenmemiş, Lida Diyetleri, Lida yosun hapı kategorisine 11 Mart 2012 tarihinde eklenmistir.

lida yosun hapıLida yosun kapsüllerini kullanarak diyet yada herhangi birşey yapmanıza gerek kalmadan zayıflamayı başarabileceksiniz. Sağlıklı bir şekilde zayıflama yardımcı lida kapsüllerini mutlaka kullanmalısınız. Son zamanlarda yayılan kilo artışlarına karşı lida haplarını deneyeerek önlem alabilirsiniz.

Nefes alarak geriye eğilin. Bunun için kollarınızı çevrenizden dolaştırarak arkanıza getirin ve topuklarınızı tutun. Başınızı arkaya atarak avuç içlerinizle topuklarınıza bastırın.

Bu arada kürek kemiklerinizi sıkarak göğsünüzü kaldırın ve başınızı geriye eğerek boynunuzu rahatlatın. Bunu tam yapmak için kalçalarınızı öne itin.  Bu duruşta 3060 saniye bekledikten sonra çok yavaş ve dikkatle başlangıç pozisyonuna geçin.

Spora yada diyete inancınız yoksa lida kullanın ve kısa sürede formunuza kavuşun. Bazen diyet ile başarısız sonuçlar almak mümkün. Ama lida ile asla kötü sonuçlar ile karşılaşmayacaksınız.

Faydalan: Deve duruşu kamburluğu giderir, sırtınızı dikleştirir ve omurganızı esnek tutar. Salgı bezleri üzerinde (tiroit ve yumurtalıklar) yararlı bir etkisi vardır. Bu oturuşta omurga dik ve düz durunca iç organlar kasılmaz ve böylece daha iyi çalışırlar.

Böylece bu duruş, sindirim sisteminin işini kolaylaştırır; derinden nefes almayı sağlar; dizlerdeki romatizma ağrılarını giderir; ayakta ve dizlerdeki tüm rahatsızlıkları giderir; damar hastalıkları varsa iyileştirir. Ay hallerinde bu duruş kolaylıkla yapılabilir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.