Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
05

    

Lida Yosun Hapı ve Etkisi

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri, Lida yosun hapı kategorisine 05 Ekim 2012 tarihinde eklenmistir.

lida yosun hapı ve etkisiLida form kapsülleri sayesinde kısa sürede forma gireceksiniz. Kilo vermek ve sağlıklı bir yaşam sürmek için mutlaka lida kapsülleri tercih edilmelidir. Son zamanlarda hızla artan kilolara en verimi sonucu lida ile alacaksınız.

Lida kapsülleri kullanımı sırasında mümkün olduğunu kadar dikkatli omalısınız. Şişman ve çirkin biri olmak istemiyor ve yıllarca formda kalmak istiyorsanız mutlaka lida form kapsülleri kullanılmalıdır. Diyet ile sağlıklı sonuçlar alamazsınız. Sağlıklı bir şekilde lida zayıflama hapı ve desteği ile forma girebilirsiniz.

Soğuk algınlığında himalaya tuzu kullanımı her sağlık sorununda olduğu gibi, soğuk algınlığında da tuzlu su kürünü uygulamak gerekir. Tuzlu su kürü insan sağlığının en temel ihtiyacıdır. Eğer ateşiniz yoksa ya da çok az ise, en az %1’lik yoğunlukta tuz lu su banyosu yapın. %100 L. suya 1 Kg tuz). En fazla 20 dakika banyoda kalın.

Tuzlu su banyosu ile vücut Ozmos yoluyla vücut zehirli maddeleri dışarı atarken, sudan da enerji ve mineraller alır. Böylelikle vücudun savunma gücü artar. Eğer ateşiniz çok yüksekse, luzlu su gömleği giyin.

Ya da ateşi düşürmek için tuzlu su ile ıslatılan bir bezle başa, koltuk altlarına, diz kapağının iç taraflarına ve karın bölgesine sararak ateşin düşmesini sağlayın. Boğaz ağrılarında tuzlu su ile birkaç kez gargara yapın. Suyun yoğunluğu %10 ve yukarısı olabilir. Ne kadar yüksek olursa o kadar etkili olur.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.