Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
29

    

Lida Yosun Hapı

Yazan (admin) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida' nın Alternatif Etkileri kategorisine 29 Mart 2010 tarihinde eklenmistir.

Kalori sayımı programları veya hızlı çözümlü diyetler Lida ile kilo vermek için ihtiyacınız olan çözümlermiş gibi görünse de, bu katı rejimler uzun süreyle uygulanamaz. Lida daha rahat, light ve sizi yormayacak diyetler ile daha uygun çalışır. Her şeyden önce, bazıları gerçekten son derece sağlıksız beslenme alışkanlıklarını teşvik eder; örneğin gerçekten yüksek seviyede protein tüketimi ve meyve sebzelerden uzak durmak gibi. Halbu ki sağlıklı ve dengeli beslenme Orjinal Lida için değişmez kurallardır.

Lida Yosun HapıDiğer yandan, özellikle yedikleri şeylere dikkat etmeyen arkadaşlarla sarılı olduğunuz ve mutfağında sağlığınız düşünülmeden hazırlanmış yemeklerin servis yapıldığı bir ortamda, Lida yosun hapı ile bu diyet programlarını sürdürmeniz daha da zordur. (Okulunuzun bulunduğu bölgede altı tane gösterişli pizza restoranı varsa ve gece geç saatte bile çoğunlukla 7/24 uygulamaları – kapınıza yiyecek getiriyorlarsa, bakalım karbonhidratlardan uzak durma kararınızı ne kadar sürdürebileceksiniz?) Uzun vadede, moda halindeki diyetler muhtemelen kilo almanıza neden olur, çünkü diyeti aniden bırakıp yasaklanmış yiyeceklerden midenize bol bol doldurmanız an meselesidir.

Zor bir programı sürdürmeyi basarsanız bile, kim kendisi için “Şu, yediği her şey konusunda paranoyak davranan çocuk değil miydi?” diye söylenmesini ister ki? Yediklerinizi birkaç seçilmiş maddeye ve küçük kemirgenleri bile doyurmayacak ölçüde küçük porsiyonlara indirgeyerek kendinize (ve arkadaşlarınıza) işkence etmek yerine, nerede, ne zaman ve ne yiyeceğinize kendi başınıza karar verdiğiniz bir programa ne dersiniz? Bizce de en sağlıklısı Lida ile budur. Beslenme kurallarınızın hâkimi kendiniz olduğunuzda, beslenme alışkanlığınızın yaratacağı sonuç da sizin kontrolünüzdedir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.