Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
20

    

Lida Zayıflama Çayı

Yazan (admin) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel kategorisine 20 Aralık 2009 tarihinde eklenmistir.

Lida Meizi Çay’ dan bahsediyoruz! Hiç böyle bir ürün duydunuz yada karşılaştınız mı ? Belki karşılaştınız, belki kullanmadınız ve merak ediyorsunuz, belki de kullandınız. Bizim yazımız Meizi’ yi denememiş olan kullanıcılarımız için. Lida zayıflama çayı ilk olarak 2007 senesinin başlangıcında Lida kapsül ürününün zayıflama üzerine olan etkisinin arttırılması, Lida’ nın çok sıvı tüketmeyen kişilerde bağırsak tembelliği başlangıcı yapabildiği ve bu tembelliğin giderilebilmesi için Kmdali’ den Ella Wang tarafından ortaya atılan bir projeydi. 2007 yazında Çin doğal ürün marketlerinde boy göstermeye başlayan Meizi çay, piyasadaki diğer zayıflatıcı çaylardan daha farklı ve bambaşka bir formülle özel olarak bizzat Km-Lc laboratuvarları tarafından uzun klinik testler sonucunda oluşturuldu. Meizi fabrika tarafından özel olarak bizzat kendi topraklarında ekilip harmanlanan yabani çin çayı’ nın filizleri kullanılarak üretilmiştir. İçeriğinde Tuckahoe ve Sickle isimli Yunnan yöresine özel iki bitki tohumu daha kullanılan Meizi, az zamanda Lida kapsül kullanan kişiler tarafından benimsenmiştir.

Peki Meizi’ nin özellikleri nelerdir ?
Meizi çayın genel özelliklerini saymak gerekirse şöyle sıralayabiliriz;

  • Bağırsak fonksiyonlarını düzenleyerek yağın ve kötü toksinlerin dışkı ile daha rahat ve daha hızlı bir şekilde vücuttan atılmasına yardımcıdır.
  • Genel vücut fonksiyonlarını düzenleyerek metabolizma işlevlerini hızlandırır ve zayıflamaya katkıda bulunur.
  • Teskin edici, rahatlatıcı, uyku düzenleyici Tucbakoe tohumu sayesinde daha mutlu ve huzurlu bir gün geçirip, sonrasında rahat bir uyku çekmenize yardımcı olur.
  • Lida kapsülün midede emilimini hızlandırarak daha optimal netice için katkı sağlar.

Tüm bunların haricinde Meizi çay genel olarak Lida kapsül ile içiçe (aynı dönemde) kullanıldığında ürünün zayıflatıcı etkisini % 50 oranında arttırabilmektedir. Ürün poşet çay (bardak poşeti) biçimindedir ve kullanımı ise her gün öğlen yemek arası yada sonrasında 1 bardak olarak tavsiye edilmiştir. Şekerin zayıflama düşmanı olduğu göz önünde bulundurularak normal demleme çay gibi şekerlendirilerek içilmesi tavsiye edilmemektedir. Harmanlanmış çaylardan çok da lezzetsiz olmayan Meizi, limon kullanarak tatlandırılabilir.

Lida kapsül ile birlikte zayıflama çayı da ısmarlamak isterseniz sadece açıklama kısmına not düşmeniz yeterlidir. Fiyatı belirlenmiş ve stoklarımıza eklenmiştir (40 TL).


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.