Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
21

    

Lida Zayıflama Hapını Herkes Kullanamaz!

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Gıda Alternatifleri, Lida Diyetleri kategorisine 21 Mayıs 2012 tarihinde eklenmistir.

lida zayıflama hapıLida zayıflama haplarını, uygun olmayan kişiler kullanamaz. Yani kalp rahatsızlığı bulunan , tansiyonu olanlar, diyabet hastaları lida kapsüllerini kullanarak zayıflamayı bekleyemez. Aksi taktirde lida kapsüllerini kullandıkları anda sağlık açısından ciddi peorblemler yaratabilir.

Bu yüzden lida kapsüllerini herkesin kullanmasını önermiyoruz. Gerekirse doktorunuza bu konuda danışın. Size gereken bilgiyi kendileri verecektir. Sarmısak, pıhtılaşmayı önleyen içeriği sayesinde trombositlerin yapışkanlığını azaltır. Sarımsağın, yüksek tansiyonu da düşürdüğü sanılmaktadır bunu muhtemelen damarları genişleterek gerçekleştirir. Sağlıklı ve güçlü bir diyet için lida tercih edilebilir.

Sebep (şu ana kadar bir kesinlik kazanmamıştır) ne olursa olsun, anormal yüksek tansiyonu olan 100 hasta üzerinde yapılan araştırmalar, yalnızca bir haftalık sarmısak alımından sonra kırk kişinin tansiyonunun önemli oranlarda düştüğünü göstermiştir.

Çinli aktarlar, yüksek tansiyonu düşürmek için uzun yıllar sarmısak kullanmışlardır ve bu onların standart uygulamalarının bir parçasıdır.
Sarmısak, kolesterol düzeylerini, hatta trigliserit düzeylerini bile düşürür. Dördüncü bölümde de açıklandığı gibi, yağların tümü zararlı değildir ve bazıları insan sağlığı için gereklidir.

Düşük yoğunluklu lipoproteinler (dyl) sağlık açısından tehlikeli kabul edilmesine karşın yüksek yoğunluklu lipoproteinler (y yl) kalp krizleri ve felçlere karşı korur. Sayısız test, sarımsağın y yl düzeylerini yükselttiğini ve dyl düzeylerini düşürdüğünü göstermiştir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.