Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
15

    

Lida Zayıflama İlacı !

Yazan (admin) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel kategorisine 15 Aralık 2009 tarihinde eklenmistir.

Lida Zayıflama İlacı tabiri bir çok kişi tarafından kullanılıyor ama biz bunun çok yanlış bir tabir olduğunu savunuyoruz.

Lida, bir ilaç değil ve olması da imkansız. 12 ülkede bitkisel preparat sıfatıyla ilgili merciilerden yasal izinli olarak satışa sunulmuş olan Lida’ nın ilaç olarak sınıflandırılması, adlandırılması çok yanlış bir durum. Zira ürünün tümüyle bitkisel içerikte olması onu tam olarak bir bitkisel gıda takviyesi kılıyor.

Lida’ nın içeriği herhangi bir kimyasal madde içermiyor ve bu sebepten ötürü ilaç sınıfında nitelenmemekte. % 100 doğal içeriğe sahip olmasıda ürünün en az yan etkiyle en etkin biçimde kilo verdirebilmesini sağlamakta.

Lida Zayıflama İlacı
Bazı söylentiler Lida’ nın kimyasal maddeler içerdiği ve Lidanın zararları olabildiği yönündedir. Şüphesiz bunlar ticari amaçlı karalamalardır ve zaten bundan öteye de geçememiştir. Lida’ nın bu gibi maddeleri içeriyor olmasına ihtimal yoktur. Çünkü dünya kalite standartlarında üretilen bir ürünün bu şekilde bir içeriğe sahip olması imkansızdır.

Sonuçta Lida, etkisi ve içerik güvenini kanıtlamış, zayıflama periyodunda optimal ve en başarılı etkileri göstermiş ve yüzbinlerce kişi tarafından kullanılmış bir ürün olarak etki ve güvenilirlik bazında kendini çoktan kanıtlamış bir üründür.

Bu yüzden Lida’ yı zayıflama ilacı olarak nitelemekten öte Lida bitkisel gıda takviyesi olarak nitelemek daha uygundur.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.