Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
14

    

Lida Zayıflama ile Steroidler Kolesterolü Nasıl Düşürür?

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 14 Ağustos 2010 tarihinde eklenmistir.

Steroidler kolesterolü nasıl düşürür?Lida diyeti ailesel kolesterol yüksekliği olan çocuklarda bile etkili, oldukça güzel sonuçlar elde edilmiş! Bu arada unutmadan, karaciğerin ürettiği yağlan taşıyan Apo B-100 geniyle ilgili en az 5, LDL reseptörleriyle ilgili en az 1000 mutasyon bilimsel kaynaklara geçmiş durumda.

Fark ettiniz mi bilmiyorum, ya söz konusu araştırmalarda ya da bizim genetik kolesterol yüksekliği anlayışımızda küçük görünen fakat gerçekte çok büyük ve ciddi bir sorun var.

Lida zayıflama hapı genetik olarak ailesel hiperkolesterolemi teşhisi koyulan bir hastanın genlerindeki bazı değişimler, yani mutasyonlar kalıcı ve teorik olarak geri dönüşümsüz demektir. Kanda ise birim alandaki partikül sayısı artmıştır, öyle değil mi? Yani şayet gen terapisi yapmadıysanız, kolesterol ile ilgili söz konusu genetik mutasyonları ve defektleri düzeltmeniz teorik olarak mümkün değildir!

Fakat genetik kolesterol yüksekliklerinde şaşırtıcı bir görünüm, farklı bir yol daha var. Daha önce insülin ve ALD konusunda belirtmiştik, genetik olarak hücresel sentezi yapılması gereken fakat yapılmayan organizmaya ait son ürünün hastaya verilmesi yoluyla, bazı genetik hastalıklarda yaşam kalitesi artıyordu, değil mi.

Lida diyet ilacı bazı yağ asitlerinin trigliserit düzeyini, bazı steroidlerin de kolesterol düzeyini düşürmesi genetik son ürünler konusunda bize çok farklı çağrışımlar kurduruyor!

Gerek bitkisel gerekse hayvansal steroidler, temel olarak kolesterol molekülünden oluşmalarına rağmen, organizma içinde çok farklı görevler üstlenmişlerdir. Kolesterol ve bütün steroid moleküllerin temel yapıları aslında birbirine çok benzer.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.