Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
23

    

Lida Zayıflama Kapsülü

Yazan (admin) Lida Hakkında Genel, Lida' nın Alternatif Etkileri kategorisine 23 Aralık 2009 tarihinde eklenmistir.

Evet. Aynen söylendiği gibi ve bazı kişilerin tabir ettiğinden farklı olarak Lida bir zayıflama hapı değil, kapsül formunda bir üründür.

Kapsül biçiminde olan takviye ve ilaçların hap veya tablet formunda olanlara nazaran farkı mide asidi ile daha çabuk çözülmeleri ve etkili maddelerin kana daha çabuk kavuşmasıdır. Bu da minimum sürede maksimum etki anlamına geliyor. Lida’ nın en baştan beri kapsül olarak üretildiğini ve hiçbir zaman başka bir formda üretilmediğini özenle belirtmemiz gerekiyor. Bu konu hem orjinallik bakımından hem de etki bazında önemlidir.

Lida’ nın zayıflama konusunda da bu kadar etkin olmasının sebebi şüphesiz özenle hazırlanan ve üretilen kapsülleridir. Son 1 senelik dönemde vejetaryen kişilerin ve % 100 bitkisellik ilkesinin takibinde Lida’ nın kapsülleri Vegetable (Tümüyle bitkisel hammadde) biçiminde üretiliyor. Ağaç kabukları, yaprakları ve bu gibi bazı bitkisel hammaddelerin harmanlanması sonucunda oluşturulan ve bitkisel içerikli ürünlerde şu dönemde bit trend halini alan Vegetable kapsüllerin en büyük özelliği mide emilimini ve ürün etkinliğini arttırmasıdır.

Her vegetable ilaç veya takviye kapsülünde olduğu gibi Lida’ da da kapsüller mide asidi ile tepkiyerek çözülecek sıkılıkta ve dayanıklılıkta üretilmiştir. Ürünlerin kullanılmasında bazı kullanıcılar tarafından yapılan kapsül değişiklikleri, kapsüllerle oynama, içerik hammaddesi oranını değiştirme gibi tıbbi kurallar dışı kullanımlar tespit edilmiştir. O yüzden bu konu hakkında bir uyarı yapmak durumundayız:

Lida kapsülleri hiçbir şekilde açılmamalı, içerik oranı ile oynanmamalıdır. Antiseptik olarak arındırılmış biçimde üretilen kapsüllerin içlerinin açılması hem sağlığınız açısından hem de ürünün etkinliği açısından olumsuzdur.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.