Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
06

    

Lida Zayıflama ve Diyet

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel kategorisine 06 Şubat 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida DiyetSiz değerli Lida kullanıcıları için bir senaryo yazmak istedik. Çok önemlidir: Lütfen dikkatle okuyunuz…

Araçsız bir şekilde evden 3 kilometre uzakta olduğunuzu varsayın. Koşarak eve üç kat daha hızlı gidebilecek olmanıza rağmen, birçok insan yürümeyi tercih eder. Koşmak o kadar terlemeye ve rahatsızlığa değmez, yürümek ise sizi oraya makul ve zahmetsiz bir şekilde ulaştırır. Her adım sizi eve biraz daha da yaklaştırır ve siz farkına bile varmadan yolun yarısını geçmiş olursunuz ve ilerlemeye devam edersiniz.

Bu, farkında olmadan kilo vermekle aynı şeydir. Sürecin terleten, zahmetli bir kısa mesafe koşusu olması gerekmez. Lida düzenli kullanımla size farketmeden kilo verdirebilir. Bu, istenmeyen yeme işaretlerinin ortadan kaldırılması ve evin, ofisin ve yeme alışkanlıklarının size ve ailenize karşı değil, siz ve aileniz için çalışacak şekilde yeniden yapılandırılmasıyla başlayan yavaş, sürekli bir yürüyüş olabilir. Lida ile bu süreci destekleyebilir, mutlu olabilirsiniz. Bu rahat adımlar, Lida sayesinde haftada en az yarım veya bir kilo edecek. Ve çok geçmeden kendinizi evde bulacaksınız.

En iyi diyet, farkında olmadan Lida ile yaptığınız diyettir.


Comments:
Gökbin on Aralık 12th, 2010 at 15:06 #

Diyet yapmazsak nasıl kilo vereceğiz ?

admin on Haziran 3rd, 2011 at 04:21 #

Gökbin;

Termojeni’ nin anlamını araştırınız…

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.