Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
17

    

Lida’dan Zayıflama Teknikleri

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida' nın Alternatif Etkileri kategorisine 17 Temmuz 2010 tarihinde eklenmistir.

Lidadan Zayıflama TeknikleriBirçok kitap alt sırtınız için mükemmel esneme egzersizleri sunar. Biz Lida hapı ile aşağıdakileri veriyoruz, zira bunlar ofiste çalışanlar için en iyi hareketlerden bazılarıdır.

  1. Sırt üstü halıya veya egzersiz malına uzanın. Dizlerinizi göğsünüze doğru çekebildiğiniz kadar çekin, ama bedeninizi çok zorlamayın. Ön baldırınızdan uzanarak bileklerinizi tutun vc bir yandan diğerine doğru yuvarlanarak sırtınızın alt tarafındaki kasları gevşetin. Başladığınız yöne tekrar yuvarlanmadan, bir yönden difterine doğru birkaç sanive vavas vavas yuvarlanın.
  2. Yuvarlanırken gözlerinizi kapatmanız, gevşeme ve esneme faydalarını artıracaktır. Bu ve sonraki alt sırt egzersizlerini her sabah uyanmak için, her akşam da günü bitirmek için yapın.
  3. Sırt üstü uzanmışken, ayak tabanlarınızı birleştiriri, kıvrılmış diziniz üzerinden ellerinizle ayaklarınızı tutun. Kalçanızı gevşetirken dizleriniz gevşcyecektir. Bir taraftan diğer tarafa doğru yuvarlanın, yuvarlanırken hareketi kontrol etmek için göbeğinizdeki kasları gerin ve yuvarlanmaya devam edin. Bu hareketi 8 kez yapın ve mümkünse gözlerinizi kapatın.
  4. Şimdi de, dizlerinizi birleştirip göğsünüze çekin ve bileklerinizi baldırınızın alt bölümünden tutun. Başınızı önünüze eğin, omurganızı eğin ve bu pozisyonda mat üzerinde omurganız boyunca yuvarlanmaya başlayın. Omurganızı gevşetmek için ileri ve geri rahat yuvarlanmalar yapın. Omurganızı koruyarak eğildiğinizden emin olun. Küçük anlık yuvarlanmalarla başlayın ve yavaş yavaş sırtınızın tamamını mat ile temas edecek şekilde hareketleri artırın. Bu üç egzersiz omurganızı ısıtır ve diğer tüm hareket denemelerinden önce yapılmalıdır.

  Lida zayıflama hapı sayesinde bu tip egzersizlerin faydasını arttırabilir sağlığınızı koruyabilirsiniz.


  Yorum Gönder

  isim: 
  E-mail: 
  Web Siteniz: 
  Yorumunuz: 

  Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.