Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
23

    

Lidajel Sayesinde Selülitten Korunma

Yazan (admin) Egzersiz ve Spor, Lida Hakkında Genel, Lidagel, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 23 Nisan 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida Yosun Jeli ve SelülitSiz her ne kadar Orjinal Lida kapsül kullanıyor olursanız olun, bölgesel portakal görünümünden kısa sürede kurtulamayabilirsiniz. Bundan kapsül kullanımı ile kısa sürede kurtulabilmenin yolu Lida jel yosun jeli mucizesi sayesinde sağlanabilir.

Yağ hücreleri aromataz enzimi içerir. Bu enzim, testosteronu östrojene çevirir. Yani yağ hücreleri östrojen yapar ve androjenleri düşürür. Bu nedenle selülitte Lidagel kullanarak yağ hücrelerini küçültmek fevkalade önemlidir.

Yağ hücrelerinin küçültülmesiyle, androjenlerden aşırı östrojen oluşumu önlenir. Böylece östrojen artmasının yağ dokusunu artırması, yağ dokusu artmasının da östrojen oluşumunu artırması biçimindeki kısırdöngü yosun jeli sayesinde kırılır. Bu nedenle selülitten korunmada birinci sırada jel kullanımı, kiloyu azaltma ve spor gelir. Yağ yakımını yosun hapı sağlarken jel de buna dışardan yardım edecektir. Her iki ürünü de aynı dönemde kullanabilirsiniz.

Gebelikten korunmak için alınan haplar ya da hormon tedavisiyle vücuda giren östrojen, deride yağ hücreleri oluşumunu destekler.
Kesim hayvanlarının yemlerindeki hormon desteği, insanların besinlerle hormon alımına neden olur. Ayrıca ette bulunan gizli yağlar da farkına varılmadan vücuda girer. Hayvan etlerini ya hiç ya da çok az tüketin. Lida kapsül ile her zaman tercihiniz balık olsun.

Yağ gereksinimi, doğal besinlerden (ceviz, zeytin, fındık, badem, fıstık, keten tohumu) sağlanmalı, yemek ve salatalara yağ eklenmemelidir.

Şeker ve tatlıları sıfırlayın. Lida sıfıra yaklaşmanıza harikulade bir biçimde yardımcı olacaktır. Hamburger, çikolata, beyaz makarna, pizza, patates yemeyin. Şeker, insülin hormonu salgılanmasına neden olur. İnsülin, yağ dokusunda yağ depolanmasını artırır ve yağların yıkımını önler.

Sigara selülit oluşumuna iki yolla katılır. Nikotin deri damarlarını daraltır ve bu bölgede doku metabolizmasını kısıtlar. Öte yandan bağ dokusunun kolajen yapısına zarar verir. Sigara kullanımını bu yüzden bölgesel zayıflama isteyen hiçbir kullanıcımıza önermiyoruz.


Comments:
rahman on Mayıs 18th, 2010 at 23:57 #

merhaba chitosan mineralin kapsülerini başka pilastik ilaç kutusunda muhafaza edebilirmiyim ayrıca lida kapsülünden önce mi chitosanı kullanacağım yoksa sonramı cevaplarsanız sevinirim teşekkürler

admin on Mayıs 19th, 2010 at 13:17 #

rahman;

Herhangi bir ilaç kutusunda muhafaza edebilirsiniz. Önemli olan ürünün güneş ışığına mağruz kalmamasıdır. Lida kapsül ile Chitosan kapsülü aynı anda kullanabilirsiniz.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.