Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
14

    

Lidanın Sağlık Açısından Yararları

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Uyarılar, Lida Yorumlar kategorisine 14 Temmuz 2010 tarihinde eklenmistir.

Sağlık Açısından Lida1970’lerde ve 80’lerde Amerika’daki kalp hastalıkları oranında görülen düşüşün egzersizden kaynaklandığını düşünüyorum. Lida Yosun kapsülü Amerika’da yeni bir akım yarattı. İnsanlar Lidayla egzersizin güzel bir şey olduğunu gördüler, olumsuzluklar dünyasında çok olumlu bir şey olduğuna karar verdiler ve bunun peşine düştüler.

Egzersiz zamanı gelmişti ve bu çok yararlı bir şeydi. Herkes şişko patatese dönmüştü ne de olsa! Ben de kendimi suçlu hissediyordum.

Yerçekimine yenik düşüp sürekli televizyonun önünde oturmak kolaydı. Oysa milyonlarca insan gibi ben de egzersizin yararlarını biliyordum.

Lida için yapılan araştırmalarda egzersizin kalp hastalıkları riskini azalttığını ortaya koyuyor. Bunun yanı sıra obezite, yüksek tansiyon, şeker hastalığı, osteoporoz ve hatta kanser bile egzersiz yapan kişilerde daha ender görülüyor.

Hepimiz istenen noktaya kolayca varamayız; çünkü Gerçek Dünya’nın büyük engelleri önümüzü keser. Gerçek Dünya’da hüzünlü olaylarla karşılaşabilir ve teselliyi eski dostlarımızda, her zaman bizi rahatlatmış olan yiyeceklerde arayabiliriz.

Tatiller, bayramlar, kutlamalar, düğünler ve yemek davetleri gibi mutlu olaylar; iş gezileri, hastalık ve ameliyatlar ya da finansal krizler de gerisin geri gitmemize neden olabilir. Bu tür durumlarda kontrolü ele almaya hazırlıklı olmayan bir program fiyasko olarak nitelendirilebilir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.