Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
13

    

Lidayla Alakalı Bazı Öneriler

Yazan (eRiL) Lida yosun hapı, Sağlıklı Beslenme kategorisine 13 Temmuz 2010 tarihinde eklenmistir.

Zayıflama Hapıyla Sağlıklı ÖnerilerProteinli yiyeceklerle ilgili gerçek, vücutta gelgit şeklinde dal­galar yaratmam al arıdır. Çok az insanda protein bağımlılığı geli­şir. Bir yeşil salatayı yemeye oturduğunuzda kan glikozunuz ani bir şekilde yükselip alçalmaz. Oysa bir dilim turta yemeye otur­duğunuzda bu tür ani iniş çıkışlar yaşarsınız. Bu bir dilim daha yeme ihtiyacı doğurur, bunu bir diğeri izler.

Sizi büyükannenizin yaptığı nefis turtadan asla yememeniz gerektiğini söyleyerek korkutmak istemiyorum. Eğer ancak bu şekilde bir Lida kapsülü‘ nün tedavi edebileceği, aşırı şişman, kontrol edilemez bir karbonhidrat bağımlısı değilseniz, kendinize izin verebi­lirsiniz.

Tatlı şeylere karşı bağımlı olup olmadığınızı bilin yeter; ger­çek test budur. Eğer bağımlı değilseniz, manevra yeriniz vardır. Siz de herkesin hoşuna gidecek bir dilim pizza ve dondurma yeme hakkına sahipsinizdir. Ama dikkatli olun: İlk beş kiloyu aldığı­nızda kendinize çok dikkat etmeye başlayın ve ideal kilonuza dönün.

Orjinal Lida ile beslenme biçiminizin sağlıklı olduğunu unutmayın. Abur cubur yemek ise hiç sağlıklı değildir. Bir süre uzak kaldıktan sonra dondurma ya da pizza size çok hoş gelebilir; ancak bunları yedik­ten sonra eski bildik semptomların geçici bir süre için yeniden or­taya çıktığını görebilirsiniz.

Sizlere her şeyden fedakârlık etmeni gerektiğini söylemiyorum; insan doğasının bunları her zaman talep ettiğini biliyorum. Eğer diyetin getirdiği kısıtlamalarla ilgili sıkın­tılar yaşarsanız, bu diyetin daha önce saydığımız yararlarını düşü­nerek kendinizi rahatlatabilirsiniz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.