Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
08

    

Lif Eksikliği ve Sonuçları

Yazan (eRiL) Gıda Alternatifleri, Sağlıklı Beslenme, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 08 Şubat 2011 tarihinde eklenmistir.

Lif Eksikliği ve SonuçlarıLif eksikliğinde sindirim yolu, fonksiyonunu yerine getirirken zorlanır ve proteinlerin aşırı tüketiminde vücutta şişkinlikler gözlenebilir.Lif eksikliği Lida form hapı kullanımı sırasında da etkisini gösterir. Lif eksikliği damak tadında da bir sorun yaratabilir. Sıkı dokuya sahip olduklarından ve ağızdaki sindirimlerinde daha çok kas faaliyeti gerektirdiklerinden mideye hızlıca gönderilirler. Bu da hava yutuyormuş hissi yaratabilir.Lif bakımından zayıf olan proteinleri tüketirken yulaf ve benzeri besinlerle karıştırarak sindirimlerine yardımcı olmalısınız.Sonuç olarak, ister zayıflamak ister uzun vadeli tüketim için olsun, toz proteinler hatırı sayılır ve ciddi sakıncalar içerirler. Yine de, yüksek riskli bir yemeğin, atlanmış bir öğünün ya da bir hamburgerin yerine kullanılabilirler.

Yulaf kepeği, yiyeceklerdeki besleyici maddelerin bağırsaktaki emilimini frenleyen bir madde olması nedeniyle, şu ana kadar çoğu kişi bana aynı şeyin vitaminler ve bazı ilaçlar için de geçerli olup olmadığını sordu. Ancak bunun pek önemi yok çünkü besleyici maddeler de ilaçlar da bağırsak içeriği içerisinde çok az miktarda bulunuyor. 3 çorba kaşığı ölçüsünü aşmadığınız sürece endişelenmeniz yersiz. Öte yandan, tanık olduğuma göre bazıları rahatlıkla bu dozu aşabiliyor. Lida tablet kullanırken doz aşımında endişelenmenize gerek yoktur fakat siz yine de dikkatli olun.Böyle durumlarda, bir vitamin kompleksine başvurmakta fayda var. Çok önemli ilaçlar kullanıyorsanız, o zaman da yulaf kepeği aldıktan 1 saat sonrasını beklemenizi öneririm. (Tabii bu uyarılar 3 çorba kaşığını aşmanız halinde geçerli.)

Son koruma rejiminin kısa özeti

  1. Haftanın 6 gününde her istediğinizi yemeye geri dönebilirsiniz.Tabiki Lida kapsül kullanmaya devam etmek koşuluyla.Bu arada kilo koruma amaçlı önerilen gıda gruplarını da aklınızın bir köşesinde tutup gerektikçe bunlara başvurabileceğinizi unutmayın.
  2. Bütün zayıflama programını sıkı sıkıya takip edin, öğrendiklerinizi uygulayın.
  3. Yaşamınızın geri kalanı boyunca kendinizi güvenceye almak için protein perşembeleri uygulayın.
  4. Yaşamınızı sanki asansörler hiç yokmuş gibi sürdürün.
  5. Ayrıca yaşamınızın geri kalanında her gün 3 çorba kaşığı yulaf kepeği yiyin.

Bu beş önlemlerden herhangi birini atlayacak olursanız, kilo kontrolünüzü tehlikeye sokarsınız.Hepsine boş verirseniz, er ya da geç vermiş olduğunuz bütün kiloları geri alırsınız.


Comments:
YEŞİM BABACAN on Şubat 24th, 2011 at 00:32 #

BENDE KULLANMAK İSTİYORUM AMA TANSİYON DÜŞÜKLÜGÜ VAR VE KAN ŞEKERİM DÜŞÜYO BANA Bİ YAN ETKİ YAPARMI BİLEMİYORUM AMA 20 KİLO DA FAZLAM VAR CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.