Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
27

    

Liposuction ile Lida Kıyası!

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Uyarılar, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 27 Mayıs 2010 tarihinde eklenmistir.

Liposuction ve Lidanın arasındaki farkDikkat: Liposuction ile zayıflamayı kimseye tavsiye ediyor değilim, sadece bir tespitte bulunuyorum. Bir insanı bıçak altına yatırıp, yağ kitlesinin bir kısmını alırsanız, o insan ameliyat masasından kalktığında zayıflamıştır. Yani bir diğer deyişle, bedenindeki enerji stokları azalmıştır. O zaman, liposuction’ ın zayıflatan bir uygulama olduğunu söylemekte hiçbir abartma yoktur.

Ancak: Günümüzde, mesleğine ve insanlara saygısı olan hiçbir cerrah, bu yöntemi, talep hastadan gelse bile, zayıflama amaçlı uygulamayı kabul etmemektedir. Hatta diyebilirim ki, mesleğine ticaret gözü ile bakan, para canlısı doktorların ne yazık ki her meslekte olduğu gibi, bizim mesleğimizde de, sayıları az da olsa, parayı her türlü insani değerin öncesine koyanlar mevcuttur- çoğu bile artık bu maceraya atılmaktan korkmakta, çekinmektedirler.

Neden?: Sebebi belli, çünkü bisturiyle (kamille, lazerle) alınan yağlar, dönüp geri gelmekte ve estetik nedenlerle kalkışılan bir girişim, kısa bir süre sonra, eskisinden çok daha çirkin bir görünüme yol açmaktadır.

Yani, ister hastasının sağlığını düşünen dürüst bir doktor, ister hastanın tepkisinden korkan bir tacir olsun, bu ameliyatı zayıflama amacıyla yapmaktan kaçınmaktadır.

Halbuki: Liposuction, Li-da zayıflama diyetlerinin ve enerji kısıtlaması içeren, bir diğer deyişle enerji dengesini eksiye çekip, organizmayı stoklarını azaltmaya zorlayan tüm yöntemlerin yapmaya çalıştığını, kısa sürede bir ameliyat süresi yapmanın çok basit bir yolu değil midir? Tüm bu yöntemlerin yapmaya çalıştığını, cerrah alıyor eline bıçağı, göz açıp kapayıncaya kadar yapıveriyor.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.