Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
13

    

Metabolik Eğilimler Asla Düzelmez

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Gıda Alternatifleri, Sağlıklı Beslenme kategorisine 13 Temmuz 2010 tarihinde eklenmistir.

Metabolik Egilimler ve Lida YosunuŞekere ya da ekmeğe, meyveye veya mayalı yiyeceklere dönerseniz, bu yiyeceklere mecbur olduğunuzu, bunlar olmadan hiçbir günün ya da öğünün tadı olmadığını keşfedersiniz. Böyle bir durum yaşadığınızda kendinizi dikkatle gözlemlerseniz, bu ihtiyacın tamamen Lida ile giderilebileceğini görürsünüz.

Bu bir tatlının size çok lezzetli gelmesinden ve onu mutlaka yemek istemenizden kaynaklanmaz. Vücudunuz, o yiyecek için büyük bir gerilim ve tutkuyla sarsılmaktadır. Sonra anlarsınız; bağımlılığınız tıpkı elinde bir içki şişesi tutan alkoliğin bağımlılığı gibi faaliyete geçmiştir.

Ortada utanç duymanızı gerektirecek bir şey yoktur; bu fiziksel, kimyasal, metabolik bir durumdur. İşte bu yüzden bundan kaçınmanız gerekir. Artık yeri geldiğinde karbonhidratların sizden daha güçlü olduğunu biliyorsunuz. Fakat yanınızda sizi koruyacak Lida yosun kapsülü var.

Onların üzerine gitmeyin. Karbonhidrat düşkünlüğü yeniden ortaya çıktığında bunun birkaç günlük zayıflama hapı lida ile çözülebileceğini biliyorsunuz. Ancak bunu söylemek yapmaktan daha kolay. Yine de aldığınız kiloları verme konusunda tam bir kararlılık sergileyerek bunu başarabileceğinize inanıyorum.

Bunu siz de biliyorsunuz. Fazla yağlarınız ömür boyu sürecek klinik bir hastalığın semptomu. Şişmanlığa karşı metabolik bir eğiliminiz var ve her zaman da olacak. Daha önce saptamış olduğum hiperinsülinizm probleminiz buna engel olmaya çalışan bir beslenme biçimi uyguladığınız için sonsuza dek ortadan kalkmayacak.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.