Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
04

    

Metabolik Enerjisini Hızlandıracak Lida Hapı

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Uyarılar, Sağlıklı Beslenme kategorisine 04 Eylül 2011 tarihinde eklenmistir.

Lida hapları ile kilo verirken enerjik ve daha dinamik olacaksınız. Özelliklleri oldukça fazla olan lida kapsülleri sayesinde kısa zaman içinde fazlalıklarınızdan kurtulacaksınız. İdeal formunuza kavuşmanın lida hapı ile gerçekleşeceğğine garanti ederiz. Yani terlemeksizin, nefes nefese kalsiyum azaltıcı etkisini kayda değer bulmadığını belirtmiştir. Tüm bunlara karşılık gene de özellikle kafeinli içecekleri fazlaca tüketen bireylerin daha fazla kalsiyumca zengin gıdalar örneğin süt ve süt ürünleri tüketiminde bulunmaları gerekir. Diyet yaparken lida’ nın önemi ciddi anlamda büyüktür.

Kafein ve kafeinli içeceklerde ilk akla gelen özellik bunların stimülan oluşu yani sinir sistemini uyarıcı etkidir. Dolayısıyla özellikle de geç vakit alındığında idrarla da atılma zamanı bulamayacağından dikkate değer derece uyku kaçırıcı etkisi vardır. Aslında daha düzenli olabilmek için yapmanız gerekenler vardır bunlardan bir taneside etkili lida zayıflama hapı olabilir. Şişmanlık problemi için kullanabilecğeiniz tek kapsül lida kapsülüdür. Düzenli kullanımında ciddi anlamda etki gösterecektir.

Metabolik enerji üretimini hızlandırarak yani bir yerde oksidant olarak etkimek suretiyle vücut ağırlığında kayba neden olur. kafeinin bu etkisi çok fazla miktarlarda alındığında söz konusudur. Bu fazla miktarlarının kilo kaybı yanında sinir sistemi üzerindeki önemli olumsuz etkileri dikkate alınarak bu amaçla kullanımı bir çok ülkede yasaklanmıştır.

Kafein ve kafeinli içeceklerin uyku üzerindekine benzer bir olumsuz etkisi de gebelikte söz konusudur. Çok küçük bir olasılıkta olsa kafeinin hamile anne adayı tarafından günde 150 mg yani bir iki çay bardağı miktarında alınmasının düşük doğum ağırlığına ve erken doğuma neden olabileceği saptanmıştır. Ancak bu sonucu ortaya koyan araştırmalarda deneklerin sigara ve alkol kullanıp kullanmadıkları kontrol edilmemiştir. Dolayısıyla doğum üzerine olan olumsuz etkilerin kafeinden mi yoksa alkol ve sigaradan mı kaynaklandığı soru işareti olarak kalmıştır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.