Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
06

    

Metabolizması Yavaş Olanlar İçin Lida

Yazan (eRiL) Lida Yorumlar, Lida yosun hapı, Sağlıklı Beslenme kategorisine 06 Ağustos 2011 tarihinde eklenmistir.

Metabolizmanızın hızlanaması için Lida zayıflam ahaplarını tercih edebilirsiniz. Spor ve diyetsiz bu Lida zayıflama hapları ile kilo verirken dinç hissedeceksiniz. Sağlıklı ve dengeli şekilde kilo vermenin tek yolu Lida zayıflama haplarından kullanmaktır. Dengeli beslenmek te bu konuda öenmlidir. Kilo almalarının en büyük nedenlerinden biride dengesiz beslenme işlemidir. Yapmanız gerkeen öncelikle sağlığınızı riske atmadan düzenli şekilde Lida kapsüllerini denemk olsun günde 2 adet Lida sizin forma girmenize yardımcı olacaktır. Hareketli ve uzun bir yaşam için Lida kesinlikle kullanılmalıdır.

Omega3 yağ asitleri erime sendromunu durdurur obezite hastalarının yarısını etkileyen hızlı ağırlık kaybıdır, diğer bir ifadeyle “erime sendromu”dur. Araştırmacıların liderleri michael tisdale kaşeksinin yaklaşık bütün hastalarının % 1025’inin ölümüne neden olduğunu belirtiyor. Aynı tip tümörlü iki hasta biri kaşektik diğeri değil, kaşektik olan diğerinin yaşam süresinin yarısı kadar hayatta kalabiliyor.

Tisdale bu kötü koşulun tedavisi için bulguların birçok  hastasında yaşam kalitesini iyileştireceğine ve yaşam süresini uzatacağına inanıyor. Onun grubu bu tedaviye yakın olabilir. Bir meslektaş kaşektik ufak birhastası grubuna epa verdi. Çalışmaya başlamadan önce hastalar yaklaşık ayda üç, üç buçuk kilo kaybediyorlardı. Üç ay sonra onlar ayda 250 gram almaya başladılar. İlave çalışmalar devam ediyor.

Yıllar içinde, on yıl bile değil, w3 tedavisiönlemede ve tedavisinde kabul görecek, fakat siz omega diyetini takip ederek basitçe doğru yeni araştırmanın avantajını Sağlayabilirsiniz.   Sizin için yedi diyet kuralı aşağıda: uyarıcı olan w6 yağ asitlerinin alımını azaltınız.
savaşçısı w3 yağ asitlerinin alımını arttırınız. 3 meyve ve sebzelerde bulunan fitokimyasallar ve antioksidanları koruyucu olarak ekleyiniz.
Diyetteki bu değişiklik aynı zamanda sizi kalp hastalıklarından da koruyacaktır. Daha fazla nedenlerle bunu yaşamınıza uygulamak isteyeceksiniz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.