Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
10

    

Meyve Suyu Diyeti

Yazan (eRiL) Gıda Alternatifleri, Lida Diyetleri, Lida Zayıflama Hapı kategorisine 10 Ağustos 2011 tarihinde eklenmistir.

Meyve suyu diyetiZayıflamak için Lida ile beraber uygulanan rejim bir hafta gibi kısa bir süre içine kilo vermek için çok sayıda Avrupalının pek sevdiği bir rejimdir. Rejim sadece sebze ve meyve sularından oluşmaktadır ayrıca Lida diyet hapı ile desteklenmektedir.

Uyanık bulunduğunuz saatler içinde serpiştirilmiş, 300’er gramlık bardaklarla 8 bardak meyve ve sebze suyu içeceksiniz. Şeker kullanma izni yoktur, ama kalorisiz tatlandırıcılar kullanılabilir. Bunlarla beraber günde 8 bardak su, artı istendiği kadar şekersiz ve sütsüz çay kahve, soda gibi kalorisiz meşrubat içebileceğinizi unutmayın. Günde 1 tane de vitamin hapı alın. Kilolar çabucak erir. Bu 2 haftalık iyi bir zayıflama rejimidir, fakat istenirse protein yetersizliği korkusu olmadan aylarca uzatılabilir. Bu diyet doğal gıda desteği ile Lida diyetini uygulamanızı sağlar.

Hastalarımdan bazılan kendileri için tek yönlü rejimler uydurmuşlar ve kısa zamanda Lida ile kilo vermekte son derece başarılı olmuşlardır. Kendinize uyacak biçimde, doğal yapısı iri, kalorisi düşük olan en sevdiğiniz bir iki meyve seçin.

Kahvaltı: Kahve veya çay, 120 el. kaymağı alınmış süt ve kalorisiz tatlandırıcı kullanılabilir, istenirse küçük bir bardak domates veya portakal suyu içilebilir.

Öğle Yemeği: Meyve (yarım greyjrut, portakal veya elma) ve kahve ya da çay, istenirse süt ve kalorisiz tatlandırıcı kullanılabilir.

Akşam Yemeği: 250 gr. yağsız et (kalori değeri aynı tavuk veya balık, kalori cetveline bakın.) Kalori değeri düşük salata sosuyla hazırlanmış salata, yarım greyfrut, kavun veya 1 adet taze meyve, kahve veya çay.

2 Saat Sonra: (İstenirse) Kahve veya çay ve bir dilim meyve yahut da bir dilim kızarmış ekmek ve 1 kaşık yağsız beyaz peynirle bir bardak kaymağı alınmış süt.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.