Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
19

    

Modern Diyetler için Zayıflama Hapı

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Gıda Alternatifleri, Lida Diyetleri kategorisine 19 Ağustos 2011 tarihinde eklenmistir.

Modern diyetler için lida kapsülStres de kan şekerinin düşmesinin kesin nedenlerinden biridir. Kan şekeri hastası olanların lida bitkisel kapsül kullanmaları sakıncalıdır. Modern beslenme düzeni vücutta çok asit yaratır; bu da organizmanın pek çok hastalığa ve strese karşı hassasiyetini artırır ve çoğunlukla yorgunluk haliyle kendini belli eder. Bazı gıdalar asitleştirici, bazıları da alkalileştiricidir. Dolayısıyla en iyisi ikisini dengelemeye çalışmaktır. Yenildikten birkaç dakika sonra yorgunluk veren, ya da tam tersine insanın kendini Superman gibi hissetmesini sağlayan bir besin yoktur elbette. Temel Reis gibi bir kutu ıspanağı mideye indirmek, bu hayali kahramanın yaşattığı efsanede görülenin tersine, asla Asteriks’i n sihirli içeceğinin etkisini yaratmamıştır.

Koyu kahve ve çay da hiperinsülinemiyi körükleyerek bu rahatsızlığa zemin hazırlayabilir, ya da onu körükleyebilir. Alkol de nedenlerden biri olabilir; özellikle aç karnına alınırsa ve içine şeker katılırsa (kir, porto şarabı, muskal şarabı, punch, sangria, whiskykola, votka-portakal…). Bu gıdalar lida ile desteklenen diyetlerde aşırı olmamak şartı ile tüketilebilir.

İnsanı yorgun düşüren, daha çok bazı besinlerin yanlış tüketilmesidir:
Alkolün aç karnına alınması, ya da alkol tüketiminde aşırıya kaçılması;
Glisemi endeksi yüksek glusidlerin aşırı tüketilmesi; bu kan şekerinin düşmesine yol açabilir (özellikle ergenlik çağındaki çocuklarda).

Bol yağlı, sindirimi zor ve uzun yemekler; bu uykusuzluğa ve şişmanlığa yol açar. Engellenmesi ise lida kapsül ile mümkündür. Kısacası şarap ve yağ tüketimimize çok dikkat ederek, glusidlerimizi zekice seçersek, öğleden sonra, hatta bir lokantada yenilen güzel bir yemeğin ardından bastırıveren halsizliğin önüne geçebiliriz. Vitamini, madensel tuzu, oligoelementi bol bütün besinler beslenmede genel bir uyumun oluşmasına katkıda bulunur, formun korunmasına yardımcı olur.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.