Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
19

    

Mucize Zayıflatan Lida Hapı

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel, Lida Yorumlar kategorisine 19 Temmuz 2011 tarihinde eklenmistir.

Çeşitli diyetler ile bu zamana kadar zamanınızı boşa harcadınız fakat Lida kapsülleri ile zayıflarken güzellğini ile göz kamaştıracaksınız. Lida kapsüllerinin başarılı bir şekilde kilo verdirdiği piyasada oldukça yayılmıştır. İdeal forma kavuşmak mümkün olup Lida kapsüllerini güvenle kullanabilirsiniz.

Lida sayesinde inanılmaz zayıflayan insanlar var, sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyenler için Lida tercih edebilirler. Ürün tanıtımı aşağıda tam anlamıyla yapmış bulunuyoruz. Geleneksel homeopati, her bir hastası için sadece tek dozda uygulanabilen özel bir ilaç geliştiren homeopatik doktorlar ya da şifacılar tarafından uygulanır. Geleneksel homeopatide, şifacı, hastasıyla en az bir saat sohbet ederek, hastanın belirtileri ve kişilik özelliklerine göre, sadece bu hastasına uygun olan bir ilaç geliştirir.

Bu sürece raporlama adı verilir. Amaç sadece hastalığı iyileştirmek değil, aynı zamanda, her bir hastanın “yaşam gücü” ya da iç enerjisine özgü bir ilaç yaratmaktır. İlaç seçimi, sadece belirtileri değil hastanın kişilik özellikleri ve davranışlarını da göz önünde bulundurarak yapılır. Örneğin, baş ağrısı olan, üzgün ve duygusal birisine verilecek ilaç ile, yine baş ağrısı olan ancak sinirli ve huzursuz birine verilecek ilaç aynı olmayacaktır. Geleneksel homeopatik doktorlar, birçok açıdan, kısmen şifacı kısmen de psikologdurlar. Adından da anlaşılabileceği üzere modern homeopati, bu 200 yıllık şifa sistemine daha modern bir bakış açısıyla yaklaşıyor. Artık homeopatik bir ilaç almak için homeopatik bir doktora gitmeye gerek yok; günümüzde doğal yiyecek dükkanları ve eczanelerde pek çok homeopatik ilaç bulunuyor.

Ayrıca bu tür ilaçları kullanabilmek için konuya hakim olmaya gerek de kalmadı; aynen reçetesiz olarak satılan ilaçlar gibi, bu tür ürünlerin ambalajlarında da kullanım bilgileri tüm ayrıntılarıyla belirtiliyor. Bunları da yine, aynı sorunlar için, reçetesiz olarak satılan ilaçlar gibi kullanabilirsiniz. Örneğin, nezle, grip, baş ağrısı, hazımsızlık ya da uykusuzluk çektiğinizde Lida haplarını kullanabilirsiniz.  Ayırca Lida’ nın hormonlara etkisi de vardır. Ancak 24 saat içerisinde durumunuzda bir iyileşme olmadığı ya da belirtileriniz daha da kötüleştiği takdirde, doktorunuza ya da doğal şifacınıza başvurmanız gerekecektir. Homeopatik ilaçlar çok seyreltilmiş ilaçlar oldukları için herhangi bir yan etkiye de yol açmazlar.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.