Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
12

    

Müthiş Zayıflama Örneği

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri kategorisine 12 Mayıs 2012 tarihinde eklenmistir.

müthiş zayıflamaKilo vermek yada zayıf olmak, insanın kendine olan özgüvenini artırır. Ortamlara daha rahat girer ve çevre edinir. Ancak kilolu insan herkesin sanki kilolarıyla uğraştığını ve kendini beğenmeme tavrına girer ve tamamen özgüvenini yitirir. Özgüven başarı sınırlarını aşmada çok önemlidir.

Kendine güvenmek yapacağın işede güven verir. Bu yüzden kilolarını dert etmeden lida kullanmaya başlamalısınız. Lida kullandıktan sonra inanın daha huzurlu ve sağlıklı hissedeceksiniz. Kilolardan kurtulup çevrenizdekilere daha yakın hissedeceksiniz.  Lida haplarını kullanırken kesinlikle sizlerden diyet yapmanızı istemiyoruz. Sadece beslenme şeklinize dikkat edin ve lidayı düzenli olarak kullanmaya çalışın.

Zayıflama hapı lida ile zayıflama şekilleri konusunda yeterli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ona, virüsten korkmaması gerektiğini çünkü kendisi virüse itimat etmediği sürece virüsün hiçbir gücü olamayacağını anlattım. Bizleri yaratıcı kılan ne varsa düşüncelerimizde ve duyguları zihniniz tamamıyla sizin kontrolünüzdedir. Tann’nın huzurunu ve sevgisini kalbinizde, zihninizde ve tüm benliğinizde hissedebilirsiniz.

Güç her zaman sizin içinizdedir. “ben” dediğiniz anda içinizdeki tann’nın varlığım ve gücünü ilan etmiş olursunuz. O, saf olandır ve yaşam farkmdalığıdır. Tek varlık, güç, neden ve öz’dür. Tanrı benim ışığım, kurtuluşumdur. Kimden korkayım? Tanrı yaşamımın kalesidir. Kim beni yıldırabilir?

Tanrı, bilinciniz, farkındalığınız ve yaşam kaynağınızdır. İçinizdeki tanrı sizi şu anda yönlendiriyor, içiniz o’nun huzuruyla doluyor. Tann’nın sevgisi tüm benliğinizi sarıyor. Tanrı der ki, “sağlığını sana geri vereceğim ve yaralarını iyileştireceğim.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.