Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
15

    

Neden Lida ?

Evet, kilo verme konusunda takıntılıyız. Lakin bunun yöntemlerini arar dururduk. Taaki Lida gün yüzüne çıkana dek. Lida çıktı ve hepimiz rahata erdik. Yanlış mı doğru mu ? Fazla kiloları vermek için geçerli nedenler vardır. kilolu ve fazla kilolu insanların 5-10 kg gibi az miktarlarda olsa bile kilo vermelerinin çok büyük yararları olabilir. Lida bu süreci hızlandırmak ve kolaylaştırmak için vardır.

Neden LidaFazla kilolu ya da kilolu kişiler için kilo verme, sağlık açısından önemli bir hedef olmalıdır. Bu yüzden işinizi son raddede kolaylaştıracak Lida’ yı tercih etmelisiniz. Yalnızca estetik bir sorun olarak düşünülemez. Ancak, aynı zamanda önemli olan kilo kaybını sürdürmektir. Ne kadar düzenli Lida kullanırsanız kilo fazlanız da o kadar hızlı yokolacaktır. İdeal ölçünüze göre ağırlığınızı korumanız hastalıkları önlemenize ve sağlıklı kalmanıza yardımcı olur.

Kilolu Olmanın Riskleri;

Kilolu olma riskleri hakkında bilmemiz gerekenler aşağıda belirtilmiştir:

  1. Kilolu olmak, yüksek oranda ölümle sonuçlanan bazı kanser türleri, şeker hastalığı, kalp hastalığı, felç, artrit, mesane hastalığı ve hipertansiyon (yüksek kan basıncı) riskini artırır.
  2. Gerilimi artırır; fazla ağırlık bedenimizin daha zor çalışmasına neden olur; nefes almayı, hareket etmeyi ve kalbin normal atmasını daha zor hale getirir.
  3. Depresyonu artırır. Genel olarak, yaşam hakkında depresyona girmiş kişilerin birçoğunun kilolu olması beklenen bir sonuçtur.
  4. Çekiciliğinizi azaltır. Kıyafet bulmak, kıyafetlerin içinde kendini iyi hissetmek ve ayrıca diğer kişilerin size hayran olması zorlaşır.
  5. Özgüveni azaltır; her yaşta insanın kendisini umursamamasına neden olur.
  6. Ayrımcılığa neden olabilir; kilolu bireyler iş yaşamında, okulda ve toplumsal olarak da ayrımcılıkla karşı karşıya kalabilirler.

Sağlık istatistikleri, ortalama boyda bir bireyin beden ağırlığının 5-10 kg artmasıyla bile erken ölüm riskinin arttığını kaydeder. Bu yüzden fazla kilolarımızdan şu yada bu şekilde acilen kurtulmamız sağlığımız açısından çok önemlidir. Bunu yaparken uygulayabileceğimiz en kolay yol da Lida’ dır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.