Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
01

    

Obezite Dehşeti

Yazan (eRiL) Kategorilenmemiş kategorisine 01 Ocak 2012 tarihinde eklenmistir.

Obezite dehşetiBeynin kelepçeleri araştırmacıların çoğu, obezite hastalığının dehşeti geriye doğru takip edildiği zaman, aslında sağlıklı bir molekül olan amiloid prekörsır proteini (app) adlı bir molekülün anormal bir şekilde işleme tabi tutulmasına ulaşılacağına artık inanmaktadırlar.

Sağlığınıza zarar veren fazla kilolara veda etmek için öncelikle beslenmenize özen göstermelisiniz. Sonra lida zayıflama haplarını kullanmalısınız.

Lida kapsülleri ile kısa sürede formunuza ulaşabileceksiniz. Orjinal lida kapsülü sayesinde kısa sürede formunuza geleceksiniz. Veremediğiniz kilolarınızı kısa sürede vermek için en doğru yol lida haplarını kullanmaktır.

Herkesin beyni app üretir ve bu molekül, vücutlanmızdaki bazı çok temel işlevler için gereklidir, işin komik gelebilecek tarafı, doğru şekilde işleme tabi tutulmuş appnin aslında sağlıklı nöronların yeni öğrenilen şeylere tepki olarak kendilerini yeniden bağlama yetenekleri ve birbirleri ile konuşmalarına olanak sağlayan dallanmış “elektrik kablolarını” (nöritler) büyütmeleri gibi pek çok önemli etkinliği için gerekli olmasıdır.

Her zaman dinç ve zayıf kalmak için lida zayıflama hapları’ nı deneyebilirsiniz. Lida yosun hapları sayesinde kısa sürede formunuza kavuşacaksınız. Diyet ile verilemeyen kilolarınızı lida form hapları ile vereceksiniz.

 İşler yolunda gittiği sürece app, hücrenin ana gövdesi içinde üretilir ve daha fazla işlenmek üzere endoproteaz adı verilen bir tip enzim olan alfasekretaz’a2 gönderilir. Bunun sonucunda iki molekül yaratılır, biri nöronun nöritlerinin zarının içinde kalır, diğeri ise hücre içi sıvışma bırakılır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.