Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
16

    

Obezite Riskini Lida ile Kaldırın

Yazan (eRiL) Kategorilenmemiş, Lida Diyetleri, Lida Yorumlar, Lidagel kategorisine 16 Kasım 2011 tarihinde eklenmistir.

Obezite tehlikesi son zamanlarda gençleri tedirgin etmektedir. Fazla kilolar, şişmanlık ve sonunucunda da obezite sağlığımızı tetikleyen faktörlerdir. Bu sebeple daha sağlıklı ve uzun yaşamak için lida kapsüllerini kullanmaya başlamalıyız. Lida sayesinde önlemimizi almalııyız.

Tırmanmaya başlamadan önce harekete geçmeden önce, kendinizi ve evinizi yeni yaşam tarzınıza hazırlamak için bir veya iki gün ayırmanız faydalı olacaktır. Sık görülen bir eğilim, bu yaşam tarzı değişikliğine, yakındayasaklanacakolan tüm gıdalara “son bir kez” çılgınca yüklenmektir. Belki de bu kararla, suçluluk duygusu azalır.

Obeziteden korunmak için öncelikle doyduktan sonra yemeye devam etmeyin ve lida zayıflama hapını kullanarak önleminizi alın. Sağlıklı kilo vermek ve şişmanlığa karşı önlem almak için lida kullanmayı mutlaka denemelisiniz.

Özel gün ve dönemlerde, hepimiz, “yeni yıla girdikten sonra hayatımda ciddi değişiklikler yapacağım, o yüzden şimdi rahatlıkla yiyebilirim,” gibi sözler duymuşuzdur. Sorun, pek çok insanın sürekli kilo alarak bu sözleri defalarca vermiş olmaları ve hiçbir zaman kalıcı yaşam değişikliğini gerçekleştirememeleridir.

Biz sizi bdaş yaşam tarzına bu şekilde hazırlamaktan yana değiliz. Böyle bir karar, yalnızca verilmesi gereken kilolarınızı artırmakla kalmaz, aynı zamanda toksikliği artırıp bağımlılıkları şiddetlendirerek amacınızı sekteye uğratır. Bdaş yaşam tarzını benimsemeyi düşünürken, daha az işlenmiş gıda, daha çok taze, bütün gıdalar tüketin.

Kafein tüketiminizi azaltmak için en uygun zaman budur. Her gün biraz daha azaltın. Bugünden itibaren kafein tüketiminizi yavaş yavaş azaltırsanız, bu bağımlılıktan uzaklaşma sorununu çözmüş olacağınızdan geçişi daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. Kafein bağımlılığını bir anda kesmek ciddi baş ağrılarına yol açabileceğinden, tavsiye etmiyoruz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.