Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
27

    

Obezite ve Lida İlişkisi

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel kategorisine 27 Mayıs 2011 tarihinde eklenmistir.

Obezite ve Lida ilişkisiAncak kanser ve obezite, Amerikan sağlığı üstüne büyük gölge düşüren salgınlardan yalnızca ikisi.Eğer sizde  obeziteden yakınıyorsanız Lida desteği almanız uygun olacaktır. Diyabet de eşine rastlanmadık oranlarda artıyor. Günümüzde on üç Amerikalıdan birinde diyabet var ve bu oran yükselmeye devam ediyor. Beslenmenin önemini göz ardı etmeye devam ettikçe, daha milyonlarca Amerikalı farkına varmadan diyabete yakalanıp, körlük, uzuv kesilmesi, kalp damar rahatsızlıkları, böbrek hastalıkları ve erken ölüm gibi sonuçlarından muzdarip olacak. Buna rağmen, besin değeri ölmüş yiyecekler sunan ayaküstü restoranları, şimdi hemen her şehirde demirbaş haline geldi. Her zamankinden daha fazla dışarıda yiyoruz ve hız kalitenin önüne geçti. Televizyon izlemeye, video oyunu oynamaya ve bilgisayar kullanmaya daha çok vakit ayırdıkça, fiziksel olarak da daha az aktif hâle geliyoruz.Hem diyabet hem de obezite sağlıksız olmanın genelde sadece semptomlarıdır.

Diğer hastalıklardan ayrı olarak nadiren var olurlar ve çoğu zaman kalp hastalıkları, kanser ve felç gibi daha ciddi, derin sağlık problemlerinin göstergesidirler. İki tane çok ürkütücü istatistik, on yıldan kısa bir süre içerisinde, otuzlarındaki insanlarda diyabetin % 70 arttığını ve son otuz yılda obez insanların yüzdesinin neredeyse ikiye katlandığını gösteriyor. Amerika’nın gençlerden orta yaşa kadar olan nüfusundaki bu “dikkat çekici” hastalıklardaki inanılmaz hızlı artış, önümüzdeki yıllarda ortaya çıkabilecek bir sağlık hizmetleri felaketinin de habercisidir. Şu anda bile sayısız biçimde zorlanan sağlık sistemi üstünde, dayanılmaz bir yük hâline gelebilir.Sağlık sistemine ve kendinize yardımcı olmak için Lida kullanımı idealdir.

Fakat toplumumuzdaki en yaygın ölüm nedeni obezite, diyabet ya da kanser değil. Kalp hastalıkları. Kalp hastalıkları her üç Amerikalıdan birinin ölümüne yol açacak. Amerikan Kalp Kurumu’nun verilerine göre, 60 milyonun üstündeki Amerikalı şu anda yüksek tansiyon, felç ve kalp hastalıklarını da içeren kalp damar hastalıklarının bir türünden muzdarip. Benim gibi siz de, kalp hastalığından ölmüş birisini şüphesiz tanıyorsunuzdur.Lida ile önlem alınmayan obezite de kalp hastalıklarının başlıca sebeplerindendir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.