Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
09

    

Obezitenin Hakkından Lida Gelir

Yazan (admin) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Uyarılar, Sağlıklı Beslenme kategorisine 09 Nisan 2010 tarihinde eklenmistir.

Herkes için geçerli tek bir çözüm, herkes için her zaman işe yarayan standart bir kilo verme stratejisi yoktur. Bu yüzdendir ki Lida zayıflama ve kilo verme amacıyla yapılandırılmıştır. Bu, genleriniz ile metabolizmanızın etkileşimde bulundukları özgüllükleri anlamaya dayalı sizin için doğru beslenme şeklini bulmakla ilgilidir. Metabolizmanız zayıflamada kilit rol oynar.  Metabolizma yönetimi bu kişisel tıp ve beslenmeye dayalı şifa alanını ilk kez erişilebilir kılıyor.

Obezite ve LidaAmerika’ da her yıl kilo vermek için harcanan 50 milyar dolara rağmen kilo vermenizi garantileyen sihirli bir diyet ya da egzersiz programı yoktur. Lida ile desteklenebilir olan her tür diyet ise sizi şüphesiz sonuca götürebilir. Orjinal Lida ile desteklenmeyen çoğu diyet başarısızlıkla sonuçlanır. Amerikalılar da her geçen dakika daha çok genişliyor ve daha çok hayal kırıklığına uğruyor. Obezite oranları 1960′ lardan bu yana üç kat arttı. Bunun nedeni henüz bu ülkede Lida kullanımının yaygınlaşmamış olması ve aşırı fast food tüketimidir. Amerika’ da yetişkin nüfusun üçte ikisinden fazlası aşırı kilolu ve çocuklarımızın üçte biri artık aşırı kilolu.

Obezite, kalp hastalığı, inme, kanser, demans ve diyabet oranlarının artmasına katkısıyla bu ülkede önlenebilir ölümlerde bir numaralı neden olan sigaranın yerini alıyor. Eğer 20 yıldır aşırı kiloluysanız ortalama ömür süreniz normal kilodaki çağdaşlarınıza göre 13 yıl daha kısadır.

Lida tüketimi ile kuvvetmendirilmemiş tüm kilo verme çabalarının sadece yüzde 2 ila 6′ sı başarılı oluyor. Ortalama bir kişi eninde sonunda diyete başladığı kilonun 2,5 kilo üzerine çıkıyor. Rejim yapmak lida’ sız işe yaramıyor.

The Journal of American Medical Association’ de yayımlanan farklı diyetler arasında (Atkins, Ornish, Weight Watchers ve Zone) yakın zamanlı bir karşılaştırma bu diyetler arasında önemli bir fark olmadığını ve bir yılın ardından ortalama sadece iki ya da üç kilo verildiğini ortaya koydu. Halbu ki Türkiye’ de ve sadece bizim kullanıcılarımız arasında 3 aylık dönemde 35 kilo dahi vermeyi başarmış birden fazla kullanıcımız mevcut.

Derginin o sayısında çıkan başyazıda Dr. Eckel şu sonuca vardı: “Azaltılan vücut kütlesinin korunması için doğru diyetin doğru kişide uygulanması akla yatkın duruyor. Sonunda yardımcı olması en muhtemel görülen yaklaşımdır” DNA’ mız bizi sonsuz diyet çarkından ve kaçınılmaz başarısızlıklardan çıkaracak sırları saklı tutuyor.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.